Авторські статтіДіаспора

Мер Праги вирішила піти з політики

Мер Праги Адріана Крначова не буде брати участь у найближчих комунальних виборах, запланованих на осінь нинішнього року. Мер піде з політики, але залишиться рядовим членом партії ANO. Вона вже сповістила про це главу руху Андрея Бабиша, повідомляє газета Mlad? fronta Dnes.

Причинами свого рішення 57-річна Крначова назвала емоційне «вигорання» і бажання більше часу проводити з сім’єю, зокрема з маленьким онуком. За її словами, вона була поставлена на чільне Праги в якості кризового менеджера і успішно вирішила найбільш серйозні міські проблеми.

Разом з тим політологи ще раніше припускали, що Крначова не буде знову боротися за крісло мера із-за високої ймовірності програшу. Останнім часом популярність мера повільно, але неухильно знижується. Черговим приводом для критики стала заява Крначовой про розбещеність пражан, яку вона зробила, коментуючи невдоволення городян транспортними проблемами, викликаними масштабною реконструкцією вулиці Husitsk?.

Адріана Крначова – перша жінка-мер в історії Праги (на посаді з 26 листопада 2014 року). Народилася і зростала в Братиславі, а в Чехії перебралася в середині 1990-х. Займалася маркетингом і PR, шість років очолювала чеське відділення антикорупційної організації. В політику прийшла в 2014 році, зайнявши посаду заступника міністра внутрішніх справ з питань громадського управління і законодавства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України