Опублікована карта цін на квартири біля станцій празького метро

Ціни на квартири в Празі, як і в будь-якому іншому великому місті, безпосередньо залежать від місця розташування будинку. Тут завжди діє правило – чим ближче об’єкт до центру, тим дорожче квадратні метри.

Інший важливий фактор формування ціни – віддаленість нерухомості від станції метро. Сервіс CenovaMapa.org проаналізував і опублікував карту середньої вартості квартир, розташованих в межах 500 метрів від станцій празької підземки (для деяких кінцевих станцій радіус становить 1 км). Ціни вказані в чеських кронах за один квадратний метр. На схемі також показана планована синя гілка “D”.

У своєму аналізі дослідники спиралися на інформацію про вартість об’єктів з кадастрових відомств, тобто безпосередньо з договорів купівлі-продажу. Середні ціни формувалися на основі урік, укладених протягом другої половини 2017 року. Враховувалося як вторинне житло, так і новобудови всіх типів (цегла, панелі тощо).

Як виявилося, найдорожчою станцією метро з точки зору розташованих поблизу квартир не Starom?stsk?. Там за метр квадратний покупці платили в середньому 170 974 крони. Самі ж доступні квартири були поруч з метро Roztyly. Там квадратний метр коштував 52 928 крон.

Для наочного прикладу: типову трикімнатну квартиру площею 80 кв. метрів біля станції Roztyly можна було придбати за 4 234 240 крон, тоді як бажають жити у метро Starom?stsk? повинні були викласти за ту ж площу в три рази більше – 13 677 920 крон.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh