Папська біблійна комісія роздумує про антропологію: людина без Бога – це вигадка

У Ватикані, в Домі Св. Марти, розпочалось засідання Папської біблійної комісії. Провідні екзегети і біблісти вкотре займаються питанням біблійної антропології. Опрацювання цієї теми в минулому вимагало кілька засідань Синоду Єпископів.

Як зазначає о.проф.Генрик Вітчик, для Церкви питання біблійного розуміння людини є основоположним. На цьому потім базується усе її душпастирство. А сьогодні образ людини є здеформований, оскільки її розглядають відірваною від Бога.

«Сьогодні людина живе так, як говорив св. Іван Павло ІІ, наче Бога не існує. І з наших дискусій під час пленарного засідання Папської біблійної комісії випливає, що у світлі Святого Письма говорити про людину без відношення до Бога, Котрий її створив, Котрий її кличе, обдаровує любов’ю, посилає до неї Свого Сина, Котрий остаточно перемінює наше людське смертне тіло у тіло прославлене… так говорити про людину немає змісту, бо це провадить до розмови про буття створіння, яке стоїть найвище в біологічній еволюції. Натомість відкривання того, що говорить об’явлення на тему людини, дозволяє нам бачити найглибший зміст її існування як на землі – як вона повинна виглядати, щоб бути просто щасливим життям і повністю відповідати Божому задуму – так і мати надію щодо того, що в мить смерті нічого не закінчується, а стає лише переходом. Важливо, на якій основі ми базуємо цю впевненість», – сказав в коментарі для Радіо Ватикану о.проф. Вітчик.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh