Мер Праги назвала містян розпещеними

Порівняно з іншими європейськими містами транспортні проблеми в Празі не можна назвати серйозними, а які стверджують протилежне городяни просто розпещені. Таку думку в інтерв’ю порталу Novinky висловила заходів чеської столиці Адріана Крначова.

«Живуть в Празі іноземці та дипломати, з якими я зустрічалася, щасливі, що транспортна ситуація тут така, яка є. Пражани в цьому питанні трохи розпещені. Якщо у закордонній поїздці я чекаю в пробці 10 хвилин, і всі навколо вважають це нормальним, то у нас би вже сталося повстання і скандал. Я не стверджую, що у нас все ідеально, але і серйозних проблем немає. Прага регулярно визнається одним з кращих міст Європи», – сказала градоначальник.

При цьому вона відкинула вкорінене в народі переконання, що дороги в місті ремонтують виключно перед виборами, причому роботи починаються одночасно на всіх головних вулицях. Крначова також оголосила, що в разі підтримки крайової влади знову буде боротися за пост глави міста.

Заяву про «розбещеності пражан» викликало гнівну реакцію в соцмережах, після чого заходів принесла свої вибачення.

«Розумію, що люди роздратовані вимушеної втратою годині з-за ремонту доріг. Так що сказана мною фраза була вийшло. Якщо вона когось зачепила, прошу вибачення», – сказала Крначова.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh