Авторські статтіДіаспора

Мер Праги назвала містян розпещеними

Порівняно з іншими європейськими містами транспортні проблеми в Празі не можна назвати серйозними, а які стверджують протилежне городяни просто розпещені. Таку думку в інтерв’ю порталу Novinky висловила заходів чеської столиці Адріана Крначова.

«Живуть в Празі іноземці та дипломати, з якими я зустрічалася, щасливі, що транспортна ситуація тут така, яка є. Пражани в цьому питанні трохи розпещені. Якщо у закордонній поїздці я чекаю в пробці 10 хвилин, і всі навколо вважають це нормальним, то у нас би вже сталося повстання і скандал. Я не стверджую, що у нас все ідеально, але і серйозних проблем немає. Прага регулярно визнається одним з кращих міст Європи», – сказала градоначальник.

При цьому вона відкинула вкорінене в народі переконання, що дороги в місті ремонтують виключно перед виборами, причому роботи починаються одночасно на всіх головних вулицях. Крначова також оголосила, що в разі підтримки крайової влади знову буде боротися за пост глави міста.

Заяву про «розбещеності пражан» викликало гнівну реакцію в соцмережах, після чого заходів принесла свої вибачення.

«Розумію, що люди роздратовані вимушеної втратою годині з-за ремонту доріг. Так що сказана мною фраза була вийшло. Якщо вона когось зачепила, прошу вибачення», – сказала Крначова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України