Вчені виявили новий «вид» давніх людей

Денисівці – вид або підвид стародавніх людей, фрагменти останків яких знайшли в однойменній печері в Алтайському краї. Як з’ясували вчені, «увазі» було мінімум два і їх ДНК є в сучасних людях.

Антропологи стверджують, що геному денисівців більше всього на території Папуа-Нової Гвінеї. Однак їх «елементи» знаходять у жителів Південної та Східної Азії, а також у населення Океанії. Згідно останнім дослідження, ДНК людей деяких районів Китаю і японців були знайдені гені, які збігалися з генами денисівців лише на малу частину. Інша інформація була невідома.

Вчені впевнені тепер в тому, що з африканського континенту в Азію прийшли два «види» денисівців. Насправді, їх може бути навіть більше. Під керівництвом Шерона Браунінга з Університету Вашингтона відома ДНК денисівців була порівняна з 5600 примірниками представників усіх континентів. Схрещення двох генотипів сталося приблизно 200 – 50 тисяч років тому у два етапи, що може свідчити про двох етапах еволюції цього виду людини. Зараз вчені працюють над вивченням ДНК сучасної людини, щоб з’ясувати більше про життя та життя денисівців і формуванні «наших» людей.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh