Авторські статтіТехно

Вчені виявили новий «вид» давніх людей

Денисівці – вид або підвид стародавніх людей, фрагменти останків яких знайшли в однойменній печері в Алтайському краї. Як з’ясували вчені, «увазі» було мінімум два і їх ДНК є в сучасних людях.

Антропологи стверджують, що геному денисівців більше всього на території Папуа-Нової Гвінеї. Однак їх «елементи» знаходять у жителів Південної та Східної Азії, а також у населення Океанії. Згідно останнім дослідження, ДНК людей деяких районів Китаю і японців були знайдені гені, які збігалися з генами денисівців лише на малу частину. Інша інформація була невідома.

Вчені впевнені тепер в тому, що з африканського континенту в Азію прийшли два «види» денисівців. Насправді, їх може бути навіть більше. Під керівництвом Шерона Браунінга з Університету Вашингтона відома ДНК денисівців була порівняна з 5600 примірниками представників усіх континентів. Схрещення двох генотипів сталося приблизно 200 – 50 тисяч років тому у два етапи, що може свідчити про двох етапах еволюції цього виду людини. Зараз вчені працюють над вивченням ДНК сучасної людини, щоб з’ясувати більше про життя та життя денисівців і формуванні «наших» людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.