Діаспора

Відвідувачів великодніх ярмарків у Празі захистять від терористів

Влада Праги перед великодніми святами розпорядилася встановити у центрі міста бетонні загородження. Вони покликані перешкодити несанкціонованому в’їзду автотранспорту. Міра прийнята за рекомендацією поліції на тлі терористичної загрози в Європі.

Блоки жовто-чорної розмальовки вже давно стояти на Староместской площі. У четвер, 15 мара, ними також обгородять Вацлавську площу, а у ятницю – площа республіки. Там в найближчу суботу почнуть роботу великодні ярмарки, традиційно приваблюють тисячі туристів і місцевих жителів.

«Мова йде про превентивні заходи безпеки, рекомендованих поліцією», – заявив представник столичного магістрату Віт Гофман.

Нагадаємо, вперше подібні заходи приймалися в Празі в грудні 2016 року відразу після теракту в Берліні, коли завантажений сталевими балками вантажівка у їхала у натовп відвідувачів різдвяного ринку.

У свою чергу відомий журналіст Янек Рубеш звернув увагу на поганий зовнішній вигляд блоків, що псують вигляд площ. Для порівняння він опублікував фото з Барселони, де до встановлення загороджень влади підійшли більш винахідливо.

У коментарях до посту один з читачів іронічно закликав пражан не бути такими розпещеними, посилаючись на нещодавню заяву захід чеської столиці Адріани Крначовой

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.