Новини

Мер Донецька хоче справжній референдум, щоб не згубити регіон

Донецький міський голова Олександр Лук’янченко вважає, що необхідно терміново ухвалити закон про місцевий референдум і провести 25 травня референдум у Донецькій області.

Про це він сказав на зустрічі господарсько-адміністративного активу з головою Донецької обласної державної адміністрації Сіріємо Тарутою, повідомляє “ОстроВ“.

“Щоб ми, не витрачаючи великі фінансові ресурси, видрукували 2 млн. 800 бюлетенів і люди прийшли й віддали свій голос. (Треба) визначити питання референдуму… Ми знімемо максимально напругу…”, – сказав мер.

Якщо цього не зробити, упевнений Лук’янченко, Донецька область матиме серйозні проблеми.

“Промовчимо – і далі що? Якщо ми не подолаємо їх (сепаратистів) інтелектуально, то фактично поховаємо регіон”, – сказав він.

Лук’янченко наглосив, що питання проведення легітимного референдуму потрібно вирішувати швидко, бо самопроголошена “Донецька народна республіка” призначила референдум на 11 травня.

Референдум 25 травня захистить від зриву виборів у Донецькій області, вважає міський глава Донецька.

Мери й глави районів, вислухавши Лук’янченка, вирішили максимально швидко підготувати колективне звернення до парламенту з проханням невідкладно ухвалити закон про місцеві референдуми.

Як відомо, 23 квітня Харківська міськрада вирішила просити Верховну Раду ухвалити закон про місцеві референдуми, щоб найважливіші питання громади можна було вирішувати на референдумі.

УП

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.