Авторські статті

Україна відновлюється з руїн – економічних, політичних, патріотичних

Україна відновлюється з руїн. Руїн економічних, політичних, патріотичних… 

Відверто: багато хто з українців десятки років забивав на державу, яка ‘не чує, не хоче, не може’.

І от нарешті до мільйонів українців прийшло розуміння, що проблема не в державі, а в кожному з нас. Кожен з нас будує або руйнує державу ‘Україна’.

І зараз важливо не втратити шанс на перетворення країни на таку, про яку кожен з нас мріє. Якою вона буде залежить від нас.

Тож не стійте осторонь. Не дивіться, як державу відновлюють з руїн інші. Долучайтеся до різноманітних ініціатив або гуртуйте людей навколо своїх. Гайда до роботи!

На фото: навпроти Кабміну відновлюють український герб. 18.04.2014.

Oleksii Bratushchak

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Прикольно. Пришли к нам в Киев какие-то пацаны из Галиции, разваляли Крещатик, потырили плитку, размалевали дома, подземные переходы, порубили деревья на дрова… А теперь давайте киевляне стройте Украину. Так мы ее и строили. Каждый год мусор по склонам за приезжими убирали, деревья высаживали, лавки ставили, на свои деньги детские площадки ставили, застройщиков ганяли… А теперь начинать все сначала? А может не нам начинать, а тем кто ломал и похоже будет продолжать это делать?

    1. Те кто ламал и палил твой город,забили на тебя и жителей.Главное вовремя бабло срубить,да и где вы все были сцикуны позорные?Небойсь пастора и продажную свору в ж о п у в засос целовали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.