Авторські статті

Бийте по всіх фронтах!, -Омелян звернувся до Зеленського через загибель морпіхів

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян ( Volodymyr Omelyan ) відреагував на вбивство чотирьох українських морпіхів на Донбасі та звернувся з цього приводу із сильним посланням до президента Володимира Зеленського — передає Оглядач.

На своїй сторінці у Facebook він нагадав главі держави, що цю подію ніяк не можна назвати «інцидентом», адже Росія вкотре здійснила акт агресії проти нашої країни.

Саме тому, впевнений Омелян, верховний головнокомандувач має кинути всі сили на боротьбу з окупантом, оскільки ніякого перемир’я в реальності не існує.

«Коли вбивають твоїх – це не інцидент. Це вбивство, злочин, трагедія, дикість. Щоб це зрозуміти, не обов’язково поховати свого, з сім’ї. Свій – це твій одноплемінник, громадянин твоєї країни. Людина, яка дихала одним повітрям з тобою, дивилася на ті самє небо над Україною, ступала по тій самій землі, між соняшників і трав, що і ти. Треба просто бути людиною, щоб зрозуміти, як це боляче», – пише міністр.

Він зазначив, що у американських президентів є сильна традиція – лист із сумною звісткою до сім’ї загиблого воїна підписує особисто президент, хоча б прочитавши перед тим біографію героя. Омелян впевнений, що таку саму традицію годину запровадити і в Україні.

«Щоби вбивство кожного українця стало, нарешті, персональною трагедією шкірного українського президента, а не сухим переліком «інцидентів». І після персонального підписання таких похоронок прийде, нарешті, розуміння, що єдина гарантія державності України – сильна армія. Яка не може існувати без реформ, чесної політики, боротьби з корупцією, ефективної економіки, високої освіти і культури. Але на фронті – ти не президент, міністр, співак, антикорупціонер, реформатор – ти воїн, який захищає державу. І держава починається на лінії фронту», – вважає Омелян.

Звертаючись особисто до Зеленського, він заявивши, що чим швидше тієї зрозуміє, що Кремлю не потрібен ні Порошенко, ні Зеленський, ні Медведчук як президент України, а винятково Україна як безправна колонія, тім більше життів своїх одноплемінників зможе зберегти і тим швидше переможе у війні.

«Перемир’я неможливе, шанс для України тільки у перемозі. Не очікуйте, що Вашингтон, Брюссель, Париж чи Берлін переможуть за вас. Це – наша справа, у якій вони, а не ми – помічники. Якщо вам нецікаво читати історію попередників Многогрішного, Калнишевського або Палія – їдьте на справжній, а не бутафорський фронт. Підніміть голову з окопу і почуйте звук кулі або міни, яка летить поруч. Це не так страшно, як здається. Свою кулю не почуєш. Десятки тисяч людей вже вміють не тільки чути, але і стріляти у відповідь. Перемир’я немає і не було. У суботу я там був, насолоджувався пострілами і розривами гранат», – продовжив своє звернення глава Мінінфраструктури.

«Атакуйте! Бийте їх по всіх фронтах: дипломатичному, політичному, економічному, культурному, релігійному, мовному, військовому. Наступайте, не мовчіть і не забороняйте вогонь. Доля дала вам можливість і велику відповідальність. І саме ви вирішуєте, з ким ви: з нами або з ними», – білі підсумував він.

У коментарях під цим постом у дискусію з Омеляном вступивши український журналіст Віталій Гайдукевич. У досить різкій формі він висловив думку про те, що від нинішньої влади не варто очікувати рішучих дій щодо захисту суверенітету України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.