Авторські статтіТехно

Медики розробили додаток для діабетиків, який заміняє похід в лікарню

Новий додаток для смарт-пристроїв, розроблений органами охорони здоров’я Австралії, допоможе хворим на діабет. Дана програма стане новаторством у боротьбі з недугою.

До недавнього часу пацієнтам доводилося вручну записувати результати своїх тестів на наявність цукру в крові, а потім відправляти їх в центри здоров’я на оцінку фахівців. Завдяки новому додатку, показники цукру можуть безпосередньо потрапляти до лікарів через смартфон. Це означає, що медичні працівники можуть бути попереджені про найменші відхиленнях хворого. Також це допоможе уникнути таких ускладнень, як ампутація, сліпота і відмова нирок.

Близько 1,5 мільйона австралійців страждають від діабету і це число має стрімке зростання в 100 тисяч чоловік щорічно. Велика кількість хворих збільшує навантаження на медичних працівників. Нова програма дозволяє здійснювати лікування пацієнтів в будь-який час і в будь-якому місці. Сервіс забезпечує негайний зворотний зв’язок з хворими і демонструє їх стан через колірне кодування, графіки і таблиці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.