Здоров'я

Медики розповіли про кількість солі, що небезпечна для життя

Доведено, що дана речовина необхідна людині, але в помірній кількості, а надмірне її вживання може викликати різні проблеми

Деякий час тому медики розповіли, що будь-яка речовина має вживатися дозовано, а її надмірне вживання призводить до різних серйозних наслідків. Так, сіль важлива для організму, але тільки якщо її їсти в помірній кількості, а велика кількість може бути смертельно небезпечно для життя людини. Експерти навели слова знаменитої персони, що в світі все є отрутою і ліки, і тільки доза може перетворити отрута у препарат і навпаки.

Виявилося, що харчова сіль може стати смертельною речовиною для людини, якщо від неї повністю відмовитися, а також, якщо з’їдати її у великій кількості

Справа в тому, що відмова від речовини може призвести до смерті через 10 днів, тому що м’язи починають відмирати, шлунок починає відмовляти, з’являються болі в серці, депресія, призводить до психічних порушень.

Фахівці кажуть, що в добу людина повинна вживати приблизно 1,5-4 грама солі. Якщо перевищити цю дозу, то можуть з’явитися негативні наслідки, а якщо людина за добу спожила 250 грам, то це може призвести до летального результату. Медики, звичайно, сумніваються, що хоч одна людина здатна з’їсти склянку солі, але доведено, що саме це кількість речовини стає для людини смертельною отрутою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України