Життя

Мама 10 хлопчиків нарешті народила дівчинку

Несподівана радість! Ставши першою мамою в Британії, яка народила 10 хлопчиків, Алексіс Бретт думала, що вже ніщо не зможе її здивувати.

Але виявилося, що у житті були свої плани на 39-річну маму. Вона породила на світ свого 11-го дитини і це була чарівна дівчинка.

“Ми на сьомому небі від щастя”, – сказала Алексіс, заколисуючи новонароджену Камерон.

“Я очікувала почути, що у нас буде ще один хлопчик. Але коли я дізналася, що це дівчинка, я була вражена”.

“Я була шокована, але щаслива. Тепер вона тут, з нами, це приголомшливе почуття.”

Алексіс очікувала почути, то у них буде ще один хлопчик. Credit: Caters

Дівчинці лише кілька тижнів, але вона вже має значний вплив на своїх десятьох братів, яким від 2-х до 17-ти років.

44-річний тато Девід, машиніст поїзда, сказавши: “Вони вели себе набагато краще поруч з нею, намагалися не шуміти, щоб не розбудити”.

“Вони також хочуть допомогти годувати і тримати її — це так здорово”.

Алексіс сказала, що Камерон була незапланованою дитиною, але вона дуже щаслива, що нарешті-то в їхньому будинку з’єднання явилася дівчинка. Вона відчуває, що тепер їхня сім’я повна.

“Тепер ми точно зупинимося”, — сміється Алексіс. “Я заявляла це і в минулий раз, але зараз я дійсно говорю серйозно. Я люблю свою сім’я ю такою, яка вона зараз. ”

“Звичайно, ми отримуємо коментарі щодо кількості дітей у нашій родині, особливо, коли я була знову вагітна. Але мене не хвилює, що думали люди. Ми звикли до цього. Деякі люди думали, що ми отримуємо пільги, але це не так. У Девіда хороша робота, тому ми навіть не маємо права на повне допомогу на дитину.”

Алексіс була вражена, коли дізналася, що в неї буде дівчинка. Credit: Caters

Алексіс каже, що не чекала дівчинку. Але вона вірить, що Камерон стане прекрасним доповненням до сім’ї, в яку входять 17-річний Кемпбелл, 16-річний Харрісон, 14-річний Кору, 11-річний Лахлан, 9-річний Броді, 8-річний Бранн, 6-річний Мисливець, 5-річний Мак, 3-річний Блейк і 2-річний Ротагаид.

“Я ніколи не планувала мати велику батьківщину, але тепер вона у мене є, і мені це подобається “. — продовжує вона.

“Я завжди жартувала, що не мала поняття, що робити з дівчинкою…все змінилося. Було забавно купувати всі ці рожеві речі в перший раз”.

Алексіс вважає, що у неї імунітет на все протизаплідні засоби. Зараз вона розглядає стерилізацію.

Алексіс породила Камерон 12 днів назад, але вже готується повернутися на роботу через кілька тижнів. Він працює фітнес-інструктором на півставки.

“Тепер ми точно зупинимося”, — сміється Алексіс.

Вона каже, що її день починається о 5.30 ранку, через годину після того, як чоловік йде на роботу. Вона використовує це ранкове тихий час, щоб підготуватися до майбутнього дня, випити кави і прийняти душ, перш ніж діти прокинуться.

Алексіс стверджує, що стирає 49 раз в тиждень і пилососить будинок 7 разів в день.

“Це нелегко, коли навколо бігає так багато хлопчиків, але я люблю, коли все акуратно і чисто. Я не виношу безлад”. — каже вона.

Дитяче ліжечко Камерон знаходиться біля стіни з ліпленням “Це дівчинка” і вкрита ковдрою з квітами. Її присутність все ще в новинку для хлопчиків, і вони постійно намагаються поглянути на неї.

Алексіс говорити: “Іноді ми з Девідом дивимося на один з одного з питанням “Що ж ми наробили?”. Але коли хлопчики роблять щось забавне і змушують нас сміятися, мі розуміє, що все це того варте”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України