ЄС|NATO

Мати російського солдата розповіла, як її сина примушують воювати в Україні. Відео

Мати російського солдата Ольга Корнєєва розповіла російським журналістам і правозахисникам, як її сина заманили на «навчання», а зараз збираються відправити у Луганську область на війну.
19-річний Микита Жильцов, за словами матері, був строковиком і вирішив продовжити службу за контрактом. Командування запропонувало йому виїхати на «навчання» і контрактник погодився. Після цього самого Жильцова та інших солдатів разом з бойовою технікою відправили в Ростовську область. Солдат не говорив своїй матері, куди їх везуть, проте через деякий час заявив, що найближчим часом він потрапить на війну, а зараз він знаходиться в прикордонному з Україною місті Міллерово в 80 кілометрах від Луганська

«Коли я зв’язалася з сином, він не говорив про те, куди точно їх везуть, бо не можна. Але приблизно тиждень тому він повідомив, що найближчим часом вони потраплять на війну. В даний час місцезнаходження сина – поблизу Міллерово, на кордоні з Україною,  відстань по прямій до Луганська близько 80 кілометрів », – йдеться в офіційній заяві Корнєєвої, яку вона відправила правозахисникам руху” За права людини “.

Також солдату, за словами його матері, запропонували купити форму без розпізнавальних знаків, або відняти її вартість від зарплати. Вже 1 грудня російських контрактників збираються відправити на територію Луганської області. До цього моменту у них відберуть жетони і військові квитки.
«Також мені стало відомо, що їх планують відправити 01.12.2014 г … На територію України в Луганську область. До моменту відправлення вони повинні будуть зняти з себе жетони, віддати військові квитки, надіти форму без розпізнавальних знаків приналежності солдатів до військ РФ і перейти на територію України. При цьому дане переміщення називається “навчання”, – додала Корнєєва.

Після цього Жильцов намагався розірвати контракт з командуванням і заявляв про те, що не хоче воювати на території сусідньої держави. Однак його бажання не взяли до уваги. Солдат зі своїми товаришами потрапили у військову комендатуру після вживання алкоголю, де також заявили про небажання брати участь у бойових діях на території України. Матросу Жильцову виписали протокол про повернення в пункт постійної дислокації, проте командир частини його не підписав, а у солдата забрали жетон, військовий квиток та банківську картку, щоб він не міг утекти.
У даних обставинах у мене виникає питання – він що, потрапив у рабство !? Ми живемо не в кам’яному столітті, і доступ до інформаційних ресурсів, і я віддаю собі звіт, та й не тільки я, що там йде війна і яка вона, і що мій син зі зброєю в руках буде на території України загарбником, терористом і окупантом “, – резюмувала мати солдата і попросила врятувати її сина.

Erich Hartmann

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.