ЄС|NATO

Росія знову “підвела” сербів

   Адже не секрет, що прагнула на всіх парах в  Європейський Союз православна Сербія останнім часом серйозно зіпсувала відносини з цим утворенням, відстоюючи жорстку проросійську позицію. Зокрема, одним з каменів спотикання став газопровід “Південний потік”, будівництво якого Сербія категорично відмовилася блокувати.
Що ж, Сербії це коштувало неабиякої довіри в європейських колах і навряд чи їй, як прообразу п’ятої клони, зараз, щось світить на тлі євроінтеграції, а ось Росія, як завжди, виявилася вкрай вдячна своїй балканській сестрі.

Стало відомо, що в кремлівських  верхах вже подумують не будувати газопровід «Південний потік», коли у Євросоюзу немає попиту на зниження ризиків щодо поставок газу. Як заявив міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв: «” Південний потік “- це спосіб зняти транзитні ризики для європейських споживачів, якщо у європейських споживачів є потреба на зниження ризиків, то ми побудуємо” Південний потік “, якщо потреби немає, то ми не будемо його будувати ».

Таким чином, у своєму геополітичному протистоянні Росія, як завжди йде за принципом “на зло мамі відморожу вуха”, але от у конкретному випадку постраждали саме серби, серйозно насторожили європейців і в  повірили, що проросійське лобі національного масштабу в Європі вже в минулому .

zloy-odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.