Авторські статтіДіаспора

Італійська депутатка, якій довелося балотуватися до парламенту анонімно через погрози мафії, вперше за довгий час показала своє обличчя громадськості

Про це повідомляє The Guardian.

П’єрра Аєлло народилася у Партанні, на заході Сицилії. У віці 14 років її видали заміж за сина мафіозі. У 1991 році вона стала свідком вбивства власного чоловіка від рук двох найманців.

“У нас була піцерія. Одного вечора до зали увійшли двоє чоловіків. Вони подивилися на мого чоловіка і вистрілили. Він упав переді мене, покритий кров’ю”, – розповіла Аєлло.

З того часу її життя постійного перебувало у небезпеці. Вирішивши свідчити проти нападників, жінка стала поліцейським інформатором. Її покази призвели до арешту кількох бандитів. Згодом П’єрру помістили до програми захисту свідків, де вона “була змушена жити, як в’язень”. Їй довелося змінити своє ім’я та залишити Сицилію.

Однак минулого року Аєлло вирішила повернути контроль над своїм життям та балотувалися до італійського парламенту як кандидат від проросійської популістської партії “Рух п’яти зірок”.

Під час політичної кампанії жінка не могла публічно показати своє обличчя, не могла фотографуватися або вільно проводити агітаційні заходи на міських площах. Вона часто носила вуаль, щоб прикрити обличчя, і стала відомою як “кандидат без обличчя”. У неї була одна мета: показати депутатам жахливі умови життя тих, хто готовий свідчити проти мафії.

Після 15 років життя з прикритим обличчям Аєлло вперше дала інтерв’ю та позувала для фото.

“Я ніби повернулась до життя. У цей конкретний момент я відчуваю себе абсолютно вільною. Сьогодні я можу, нарешті, подивитися світу в обличчя, не боячись показати своє”, – заявила депутатка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.