Кличко, Яценюк, Тягнибок! Ваших соратників кожен день заарештовують, а ви все мовчите

Так, у Полтавській області заарештували голову обласної організації ” УДАРу”. Чому Кличко досі не там? Чому лідери парламентської опозиції відступають? Можуть вони зрештою вивчити канони, як робляться народні революції, чи ні?

Ви будете захищати своїх соратників, підопічних, чи ні? Треба наступати. Чому до цього часу у Вінниці та Полтаві не заарештовано керівництво місцевої міліції, прокуратури, СБУ, чому не сформовані відповідні виконавчі органи? Де народні дружини? Скільки будете мовчати ? Чому в західних областях не затримані представники банди Януковича? Чому ви не наступаєте? Чому досі не взяли Черкаську та Кіровоградську області ?

Чого ви чекаєте, чому граєте з Януковичем в його гри, чому дозволяєте йому накопичувати сили? Де він сховався? Наступайте на нього, а не тільки на народних віче виступайте. Треба не виступати, а діяти.

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh