Техно

Марсіани живуть в надрах планети: Вчені впевнені в населеності Червоної планети

Марс не перестає хвилювати умі земних учених. Нещодавно фахівцям вдалося встановити, що життя на Червоній планеті знаходиться під поверхнею.

Марс-четверта планета Сонячної системи, яка не впускає вчених в свої таємниці. Численні апарати, борознить космічні і навколомарсіанські простори, постійно підкидають вченим-космоведам нові головоломки та підстави замислитися. Найгостріше питання, який зародився в наукових думках уже більш двох століть, – «чи Є життя на Марсі?»

Фотографії Червоної планети і її планетарної поверхні, зроблені орбітальними супутниками, неодноразово надсилали в Центр управління польотами, і на них чітко виднілися борозни і канали, можливо утворені потужними водяними потоками. У 2008 році земної апарат Spirit несподівано виявивши докази існування на Марсі гідротермальної активності в давнину. Знахідка наштовхнула на думку фахівців про те, що в даний час життя може перебувати під поверхнею планети, саме там, де розташовані теплі джерела.

Незважаючи на те, що Червона планета вже була холодна і млява в тій період, коли істоти на Землі тільки з’являлися, космологи впевнені, що вони праві. Фахівці найближчим часом вирішили переглянути свої погляди на пошуки живих організмів на четвертій планеті від Сонця. Фахівці з NASA обіцяють, що через 3 роки на Червону планету приземлитися апарат, який зробить аналіз марсіанського ґрунту. Особливо цікавить вчених «земля» з кратерів і розломів, де шарі могли перемішуватися і містити в собі багато корисної інформації.

А уфологи не перестають стверджувати, що Марс заселений. Пильно вивчаючи доступні фотографії планети, смороду знаходять на її поверхні зруйновані будівлі, і навіть цілу мережу нібито діючих тунелів. Ці фрази об’єкти з’єднання являються з-під поверхні Червоної планети, то знову в неї занурюються. Віртуальні фахівці впевнені, що це марсіанське метро, що з’єднує між собою розкидані всередині планети міста.

Вперше прозорі споруди неземної цивілізації розглянули на знімках апарату Mars Global Surveyor 11 серпня 1999 року, через 10 років після виявлення знаменитого «ліка» Марса. Найпомітніша їх частина розташована на рівнині Ацедалія. Багата на знахідки, залишені стародавніми марсіанами і Сидонія, де знаходиться зображення особи і гуманоїда піраміди, схожі на земні.

Що ж насправді приховує в собі Марс, людство дізнається тільки тоді, коли зможе його досконально вивчити. Нагадаємо, що перший політ астронавтів до обріїв Червоної планети відбудеться в 2025 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України