Політика

Журналістка: коли Герман і Богословська почали захищати Савченко пазл склався остаточно

Журналістка: коли Герман і Богословська почали захищати Савченко пазл склався остаточно
Відома українська журналістка і блогер Марина Данилюк-Єрмолаєва на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що їй все-таки вдалося змусити себе і подивитися «прайм-тайм» із Ганною Герман вчора на одному з українських телеканалів.

«Мурашки побігли по шкірі, коли болонка, яка могла Януковичу навіть капці в зубах носити аби він того забажав, відбілювала візити Надії Савченко до «ДНР» і водночас просила прощення з нагоди Прощеної неділі», – написала журналістка. За її словами, після перегляду Інни Богословської на «Ньюз Вані» пазл склався. Дві жіночки з Партії регіонів захищають Надію Савченко, яка по суті продовжує їх стару-добру справу по викривленні реальності та створенню альтернативних світів. «Дві жінки вперто прописують у вуха аудиторії, що Путін не зло. Герман прокоментувала візит Надії Савченко в ОРДЛО, її походженням з народу, неосвіченістю, браком досвіду і простосердечним наміром комусь допомогти», – зазначила Марина Данилюк-Єрмолаєва.

Вона наголошує, що виходить дике дежавю, бо були часи, коли Ганна Герман виправдовувала і політичні суди часів Януковича і розгін Євромайдану, але Янукович обрав іншу блондинку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України