Новини з Австрії

В Австрії додаткові пом’якшення коронавірусних обмежень можуть бути у найближчу п’ятницю

Канцлер Курц: «Приймемо рішення про новий пом’якшення в п’ятницю»

У суботу несподівано загострилася суперечка про подальші зняття обмежень в Австрії. Після того, як канцлер Себастьян Курц (ÖVP) в п’ятницю порадився з губернаторами Тіролю і Зальцбурга і пообіцяв подальше пом’якшення заходів, міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені) заявив про передчасність таких анонсів. Мюкштейн публічно розкритикував заяви канцлера як «занадто ранні».

Міністр спочатку хоче подивитися на наслідки поточних заходів і прийняти рішення «на основі даних» не раніше ніж через тиждень. Курц ж посилив тиск на міністра охорони здоров’я. Канцлер дав ясно зрозуміти, що рішення про наступні кроки все ж будуть прийняті в п’ятницю.

«Той факт, що за сім днів захворюваність в Австрії вперше з вересня минулого року становить 50, дуже тішить. Це показує, що ми рухаємося в правильному напрямку », – сказав канцлер.

«Як федеральний уряд, ми завжди діємо відповідно до принципу« як можна більше свободи і стільки обмежень, скільки необхідно ». Ця стратегія в поєднанні з регіональними заходами і масовим тестуванням зарекомендувала себе. В даний час все в боротьбі з пандемією показує правильний напрямок. У той час як захворюваність і кількість інфікованих падає, кількість вакцинованих зростає швидше, ніж очікувалося. Що особливо важливо, це те, що кількість госпіталізованих людей різко скорочується. Такий розвиток показує, що вакцинація працює. Наступний раунд консультацій щодо подальших кроків по відкриттю в червні і липні між федеральним канцлером, віце-канцлером, міністром охорони здоров’я, міністром туризму, губернаторами та експертами відбудеться наступної п’ятниці в Федеральної канцелярії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України