На Мальдівах християни змушені збиратися в підземних церквах

Міжнародна правозахисна християнська організація Open Doors опублікувала свідоцтво християнки про те, що на Мальдівах, де державою заборонені будь-які релігії, крім ісламу, християни змушені збиратися в підпільних, а то й в підземних церквах, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com.

Мальдіви – невелика острівна держава посеред Індійського океану, приваблива для туристів завдяки своїй екзотичній природі і клімату. Кришталево чиста вода, пляжі з білим піском, ясне блакитне небо. І в той же час це країна, де вільно можуть жити і сповідувати свою релігію тільки мусульмани. Християнства на Мальдівах офіційно не існує. З 1997 року в країні заборонені будь-які інші релігії, крім ісламу. Конституція країни визначає іслам офіційною державною релігією. Іноземцям-немусульманам заборонено самим публічно висловлювати свою віру, поклонятися і розповідати місцевим жителям про свою віру.

У звіті, опублікованому Open Doors в 2016 році, Республіка Мальдіви посіла 13-ту сходинку в рейтингу країн, де найчастіше переслідують і порушують права християн через їх віросповідання. Християни на Мальдівах поширюють Євангеліє, ризикуючи власним життям. Вони змушені приховувати свою віру від сім’ї, колег, суспільства. У церкви немає можливості відкрито збиратися в своєму будинку або у когось вдома.

Все це привело християн в підпілля, а точніше в підземелля, тому що християни на Мальдівах тепер збираються таємно в підземних церквах. Можна потрапити до в’язниці не тільки за проповідь Євангелія, а й за те, що у тебе вдома буде Біблія або якась християнська література. І, не дивлячись на всі гоніння і переслідування, церква на Мальдівах зростає і множиться.

Газета Cristiana процитувала слова таємної послідовниці Христа, на яку посилалися Open Doors, про секрет стійкості мальдівських християн:  “Ісус, дай мені сили витримати все в ім’я Твоє. Ось моя щоденна молитва. І чому я не повинна бути щаслива? В Ньому я знайшла мир”.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh