Вчені знайшли спосіб виявлення раку за допомогою цукру

Іноземні вчені знайшли новий метод виявлення ракових пухлин в організмі людини за допомогою цукру. Такі відомості з’явилися на сторінках зарубіжних засобів масової інформації.

Група науковців з шведського Університету Лунда провела ряд досліджень, завдяки яким був знайдений унікальний метод виявлення злоякісних і доброякісних пухлин в людському організмі за допомогою звичайного цукру. Повідомляється, що цукор буде використовуватися в магнітно-резонансній томографії, тоді як раніше вчені використовували метал і різні сплави, які негативно впливали на стан здоров’я людини, в тому числі, на  психічний стан.

Метал також впливає на утворення в головному мозку людини різних токсичних елементів, що виявляється при наступних обстеженнях. В рамках дослідження учені вводили в пухлини невелику кількість цукру і вимірювали її споживання, в результаті чого з’ясувалося, що ракові пухлини витрачають набагато більше цукру, ніж інші клітини людського організму. Вчені також встановили, що чим більших розмірів пухлина, тим більше вона починає споживати цукру і тим сильніше її злоякісність.

Основною проблемою пошуку пухлин за допомогою цукру є можливість наявності цукрового діабету у хворих, яким категорично заборонені подібні маніпуляції з організмом.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh