Авторські статті

Ухвалення пакету скандальних законів – це чітко спланована спецоперація

Не всі представники фракції Партії регіонів знали, за що вони голосують у сесійній залі 16 січня 2014 року. Багатьом “регіоналам” сказали, що буде голосуватися лише законопроект про спрощення процедури притягнення до відповідальності народних депутатів, оскільки це єдиний документ, що пройшов розгляд комітету. Про це заявив народний депутат від “УДАРу”, голова комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Віктор Чумак під час ефіру на телеканалі ТВІ.

“Конституційний переворот в Україні відбувся ще у 2010 році, коли силоміць змінили Конституцію під президента Януковича. І саме звідти “ростуть ноги” у сьогоднішніх подій”, – зазначив “ударівець”. На думку депутата, те, що відбулося 16 січня – це формалізація реальності. “Хіба раніше наша прокуратура не могла просто так посадити людину до в’язниці? Хіба раніше у нас міліція не била людей? Чи суди не виносили неправомірних рішень? Все це було і раніше. Сьогодні Партія регіонів просто зняла з себе “маску” і дала всім чітко зрозуміти, що їхня влада – бандитська, і вона буде обмежувати права людей в Україні так, як ій це потрібно”, – наголосив Віктор Чумак.

Він зауважив, що голосування за скандальні законопроекти відбувалося під прикриттям ухвалення бюджету. “Після ухвалення бюджету, в спосіб, який чітко був прописаний на папірці у Калєтніка, почали голосувати руками за ці законопроекти”, – сказав Чумак.

За його словами, відповідно до регламенту, якщо у депутата є сумніви щодо регламентної “чистоти” ухвалення закону, то він має повне право написати відповідну заяву, яка зупиняє процес підпису документу Головою Верховної Ради і це було зроблено, однак спікер підписав ухвалені закони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.