Авторські статті

Лише виконання владою вимог Майдану застереже від подальшої радикалізації суспільства

Верховна Рада та президент України повинні виконати всі вимоги людей, які вийшли на майдани по всій країні, аби попередити подальшу радикалізацію настроїв у суспільстві. Про це заявив народний депутат від фракції “УДАР” Павло Розенко в ефірі телеканалу ТВі.

“Питання відставки уряду треба вирішувати сьогодні, не можна затягувати процес. Влада не може розраховувати на те, що люди самі розійдуться з Майдану. Цього не буде. Ми бачимо, що суспільство радикалізується. Уже сьогодні вся Україна піднімається”, – сказав Розенко.

На його думку, позачергова сесія Верховної Ради повинна скасувати закони, які були ухвалені 16 січня та обмежують права та свободи громадян. “Головне завдання опозиції, якщо ми йдемо на позачергову сесію, ми повинні вийти з якимись конкретними рішеннями – і щодо скасування законів, і щодо можливої відставки уряду. Великі ризики завтрашнього дня може відчути на собі, в першу чергу, влада”, – вважає депутат.

Розенко наголосив, що партія “УДАР” підтримала протест громадян, які вимагають докорінних змін системи влади в країні. “Партія “УДАР” вийшла на барикади не задля посад в уряді. Це нісенітниця і не є метою нашої політичної сили. Ми пішли разом з українським народом задля докорінних змін в країні, проти терору, свавілля, безчинств силових органів і влади в цілому, проти цієї судової системи, яка проявляється в усіх переслідуваннях наших активістів по всій Україні”, – підкреслив він.

Водночас депутат зазначив, що опозиція готова взяти на себе відповідальність, проте для цього влада має створити політичні передумови. “Передумовою може стати указ президента про відставку уряду та рішення Верховної Ради про скасування законів. Після цього ми можемо говорити, хто буде формувати уряд. Але спочатку потрібно створити передумови політичної відповідальності нинішнього уряду за хаос та свавілля, які відбуваються в Україні”, – заявив Павло Розенко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України