Майбутніх офіцерів навчають тактиці й стратегії боротьби з корупцією

Під час дводенного семінару в Одесі майбутні офіцери вивчили натовські стандарти та підходи до побудови доброчесності і протидії корупції в оборонному секторі.

Освітній захід, організований в рамках програми НАТО «Побудова доброчесності» спільно з Міністерством оборони України, провів старший внутрішній аудитор штаб-квартири НАТО в Брюсселі Мішель Дюре. За його словами, організатори семінару поставили за мету надати молодому поколінню українських військовослужбовців необхідні знання щодо прозорості, транспарентності та підзвітності у службовій діяльності.

Мішель Дюре поділився зі слухачами особистим досвідом та досвідом колег в галузі протидії корупції та фінансовим злочинам, під час дискусій учасники обговорили реальні проблеми антикорупційної діяльності.

Захід проводився на базі Військової академії (м.Одеса). До участі в ньому залучалось понад 120 осіб — це курсанти усіх факультетів військового вишу, а також факультету Військово-морських сил Одеської національної морської академії, представники офіцерсько-викладацького складу обох академій.

Як зазначив начальник групи міжнародного військового співробітництва Військової академії майор Володимир Суслов, з наступного року в навчальному закладі згідно з рішенням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, розпочнеться викладання нової дисципліни щодо протидії корупції. Тому даний семінар можна вважати стартом масштабної програми з розвитку знань та обізнаності молодого покоління офіцерів на досвіді структур НАТО щодо основ прозорості та доброчесності ведення службової діяльності в секторі безпеки.

— Наша Академія готує фахівців для усіх видів Збройних Сил України, а також офіцерів запасу, які після випуску працюватимуть у різноманітних сферах народного господарства, тому на чільне місце в роботі командного та професорсько-викладацького складу ми ставимо виховання й розвитку в курсантів високих моральних якостей, зокрема чесності, порядності, патріотизму, — зазначив офіцер.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh