Авторські статті

Більше ста військових капеланів УГКЦ зберуться у Києві для спільних навчань

6Щорічний з’їзд очолює військовий єпископ УГКЦ Михайло (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. У з’їзді візьме участь більше ста військових капеланів, що побували з душпастирським служінням в зоні АТО.


Захід розпочнеться 14 грудня о 8.00 Архиєрейською Божественною Літургією в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві.
Відкриття IX Всеукраїнського з’їзду головних військових капеланів УГКЦ відбудеться в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України об 11:30 за адресою вул. Михайла Грушевського, 30/1.
До виступу на з’їзд запрошено Олександра Турчинова, Секретаря РНБО України, Генерала армії України Віктора Муженка, Начальника Генерального штабу, Головнокомандувача Збройних сил України, представників Міністерства оборони України, Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних сил України, Головного управління внутрішніх військ МВС України, представників Державної Прикордонної служби України та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Після виступів державних представників та звіту керівництва Департаменту розпочнеться 3-денний тренінг для військових капеланів, що складається з підготовки в галузі тактичної медицини (1,5 дні) та трьох освітніх модулів (1,5 дні):
· Модуль 1: Підготовка священика до місії в зоні бойових дій
· Модуль 2: Виконання обов’язків капелана у зоні бойових дій
· Модуль 3: Post-воєнна реабілітація. Як зберегти своє психічне здоров’я
15 грудня під час урочистої Літургії Глава УГКЦ Блаженніший Святослав вручить відзнаку – іменний хрест – ста військовим капеланам, що служили та служать в зоні проведення АТО.
Реєстрація ЗМІ та учасників з’їзду – з 11:10, Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України за адресою вул. Михайла Грушевського, 30/1.
Контакти:
Мельник Олександр Іванович,
референт Департаменту
Тел. +380965688880
E-mail: kapelantvo.ugcc@gmail.com
Прес-служба Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.