Більше ста військових капеланів УГКЦ зберуться у Києві для спільних навчань

Щорічний з’їзд очолює військовий єпископ УГКЦ Михайло (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. У з’їзді візьме участь більше ста військових капеланів, що побували з душпастирським служінням в зоні АТО.


Захід розпочнеться 14 грудня о 8.00 Архиєрейською Божественною Літургією в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві.
Відкриття IX Всеукраїнського з’їзду головних військових капеланів УГКЦ відбудеться в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України об 11:30 за адресою вул. Михайла Грушевського, 30/1.
До виступу на з’їзд запрошено Олександра Турчинова, Секретаря РНБО України, Генерала армії України Віктора Муженка, Начальника Генерального штабу, Головнокомандувача Збройних сил України, представників Міністерства оборони України, Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних сил України, Головного управління внутрішніх військ МВС України, представників Державної Прикордонної служби України та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Після виступів державних представників та звіту керівництва Департаменту розпочнеться 3-денний тренінг для військових капеланів, що складається з підготовки в галузі тактичної медицини (1,5 дні) та трьох освітніх модулів (1,5 дні):
· Модуль 1: Підготовка священика до місії в зоні бойових дій
· Модуль 2: Виконання обов’язків капелана у зоні бойових дій
· Модуль 3: Post-воєнна реабілітація. Як зберегти своє психічне здоров’я
15 грудня під час урочистої Літургії Глава УГКЦ Блаженніший Святослав вручить відзнаку – іменний хрест – ста військовим капеланам, що служили та служать в зоні проведення АТО.
Реєстрація ЗМІ та учасників з’їзду – з 11:10, Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України за адресою вул. Михайла Грушевського, 30/1.
Контакти:
Мельник Олександр Іванович,
референт Департаменту
Тел. +380965688880
E-mail: kapelantvo.ugcc@gmail.com
Прес-служба Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh