Ліза Богуцька: Я вчора остаточно зрозуміла: цій владі прийшов кінець

Дуже пізно вночі я приїхала до ефіру “Народ проти” на каналі ЗІК.

Я вчора остаточно зрозуміла: цій владі прийшов кінець.

Все! Їх пісня заспівана і якщо Петро Олексійович все – таки іноді аналізує історичні факти розправ над “незамінними” президентами, і захоче ще на якийсь час затриматися в президентах, то найближчим часом він оголосить про розпуск Парламенту і дострокові вибори.

Чесно кажучи, мені б теж хотілося (як і всіх), щоб у четвер таки був проголосований закон про антикорупційне суді і президент сидів би в Раді, щоб негайно його підписати, як це було у випадку з Луценком. Мені б дуже хотілося, щоб НАБУ і САП, маючи вже такий суд почали швидко заарештовувати і саджати у в язницю провладних корупціонерів, тому що потім, після перевиборів вони будуть кричати з усіх майданчиків Європи, що це – політичне переслідування і будуть подавати позови в ЄСПЛ, і цілком можливо, їх вигравати.

Мені б хотілося, звичайно, щоб Рада таки прийняла новий закон про вибори, який суттєво змінить мапу Парламенту.

Мені б багато чого хотілося, мабуть, але у нас немає часу. Зараз поставлено на кін ЖИТТЯ простого українця. Прийняті Радою “реформи” помітно скоротять і без того значно скоротилася частина нашого населення.

Вчора на програмі Олексій Гончаренко сказавши Наталії Влащенко, що тій, кому не подобається “медреформа”, може подати в Конституційний суд.

Я не змогла задати йому питання спочатку, а потім не стала. В один день була проголосована медреформа приблизно 240 голосами і зняття недоторканості понад 300 голосами. Наскільки я знаю, конституційна більшість у ВР – це якраз 300 голосів. Я так розумію, що це та кількість голосів, яка може без рішення КС вносити зміни в Конституцію. Поправте мене, якщо я не права.

Отже. Медреворма, яка йде в розріз з Конституцією, набрала менше 300 голосів ВР її не відправила в КС. Знову – таки, поправте мене, якщо я помиляюся. Виходить, що зняття недоторакнности Судом буде визнано, як антиконституційне, оскільки, навіщо направляти в КС ті, за що проголосувала конституційна більшість Ради?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. лелека

    БоАуцька недовго побула кремлівською консервой, прийшлося вскритися, бо ФСБ вимагає наступу.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh