Новини

Ліза Богуцька: Я вчора остаточно зрозуміла: цій владі прийшов кінець

Дуже пізно вночі я приїхала до ефіру “Народ проти” на каналі ЗІК.

Я вчора остаточно зрозуміла: цій владі прийшов кінець.

Все! Їх пісня заспівана і якщо Петро Олексійович все – таки іноді аналізує історичні факти розправ над “незамінними” президентами, і захоче ще на якийсь час затриматися в президентах, то найближчим часом він оголосить про розпуск Парламенту і дострокові вибори.

Чесно кажучи, мені б теж хотілося (як і всіх), щоб у четвер таки був проголосований закон про антикорупційне суді і президент сидів би в Раді, щоб негайно його підписати, як це було у випадку з Луценком. Мені б дуже хотілося, щоб НАБУ і САП, маючи вже такий суд почали швидко заарештовувати і саджати у в язницю провладних корупціонерів, тому що потім, після перевиборів вони будуть кричати з усіх майданчиків Європи, що це – політичне переслідування і будуть подавати позови в ЄСПЛ, і цілком можливо, їх вигравати.

Мені б хотілося, звичайно, щоб Рада таки прийняла новий закон про вибори, який суттєво змінить мапу Парламенту.

Мені б багато чого хотілося, мабуть, але у нас немає часу. Зараз поставлено на кін ЖИТТЯ простого українця. Прийняті Радою “реформи” помітно скоротять і без того значно скоротилася частина нашого населення.

Вчора на програмі Олексій Гончаренко сказавши Наталії Влащенко, що тій, кому не подобається “медреформа”, може подати в Конституційний суд.

Я не змогла задати йому питання спочатку, а потім не стала. В один день була проголосована медреформа приблизно 240 голосами і зняття недоторканості понад 300 голосами. Наскільки я знаю, конституційна більшість у ВР – це якраз 300 голосів. Я так розумію, що це та кількість голосів, яка може без рішення КС вносити зміни в Конституцію. Поправте мене, якщо я не права.

Отже. Медреворма, яка йде в розріз з Конституцією, набрала менше 300 голосів ВР її не відправила в КС. Знову – таки, поправте мене, якщо я помиляюся. Виходить, що зняття недоторакнности Судом буде визнано, як антиконституційне, оскільки, навіщо направляти в КС ті, за що проголосувала конституційна більшість Ради?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. БоАуцька недовго побула кремлівською консервой, прийшлося вскритися, бо ФСБ вимагає наступу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.