Хлопець Нагодував в Ресторані двох безпритульних дітей. Коли Йому Принесли рахунок, ВІН ВПАВ ЗІ СТІЛЬЦЯ! Що ж там сталося…

Чоловік замовив обід і сидів в очікуванні своєї порції. За вікном ресторану він помітив дещо цікаве… Маленька дитина уважно спостерігала за людьми і хотіла їсти. Поруч з ним стояла його сестричка і також жадібно дивилася на страви. Чоловік вирішив нагодувати голодних хлопців. Але те, що сталося після, здивувало його.

Ахілеш Кумар запросив дітей сісти поряд і поцікавився, чого б вони хотіли з’їсти. Діти, не зронивши ні слова, показали на тарілку Ахілеша.

Чоловік замовив малюкам по такій ж страві. Коли принесли їжу, хлопчик ледве стримувався, щоб тут же не накинутися на їжу. Однак сестра повела його вимити руки.

Хлопці швидко впоралися зі своїми порціями і, подякувавши Ахілеша, спішно вийшли з ресторану.

Свій обід чоловік продовжував з посмішкою і почуттям виконаного обов’язку. Він попросив офіціанта рахунок, а коли заглянув в нього, застиг в здивуванні…

Там не було ні однієї цифри. Лише записка, яка свідчила: “Неможливо допомогти всім, проте дещо для людства ви сьогодні зробили. Ви допомогли тим, хто цього потребував”.

Ахілеш не очікував такого подарунку від ресторану. Тепер він точно вірить в карму і доброту людського серця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh