Фотогалерея

Хлопець Нагодував в Ресторані двох безпритульних дітей. Коли Йому Принесли рахунок, ВІН ВПАВ ЗІ СТІЛЬЦЯ! Що ж там сталося…

Чоловік замовив обід і сидів в очікуванні своєї порції. За вікном ресторану він помітив дещо цікаве… Маленька дитина уважно спостерігала за людьми і хотіла їсти. Поруч з ним стояла його сестричка і також жадібно дивилася на страви. Чоловік вирішив нагодувати голодних хлопців. Але те, що сталося після, здивувало його.

Ахілеш Кумар запросив дітей сісти поряд і поцікавився, чого б вони хотіли з’їсти. Діти, не зронивши ні слова, показали на тарілку Ахілеша.

Чоловік замовив малюкам по такій ж страві. Коли принесли їжу, хлопчик ледве стримувався, щоб тут же не накинутися на їжу. Однак сестра повела його вимити руки.

Хлопці швидко впоралися зі своїми порціями і, подякувавши Ахілеша, спішно вийшли з ресторану.

Свій обід чоловік продовжував з посмішкою і почуттям виконаного обов’язку. Він попросив офіціанта рахунок, а коли заглянув в нього, застиг в здивуванні…

Там не було ні однієї цифри. Лише записка, яка свідчила: “Неможливо допомогти всім, проте дещо для людства ви сьогодні зробили. Ви допомогли тим, хто цього потребував”.

Ахілеш не очікував такого подарунку від ресторану. Тепер він точно вірить в карму і доброту людського серця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України