Авторські статті

Блогер вважає, що суспільство несправедливо до рішення суду виносить вердикт Олені Зайцевій

Після трагічно жахливої ДТП у Харкові 18.10.2017 в Мережі знайшлися люди, які співчувають Олені  Зайцевій, чий Lexus забрав життя п’ятьох людей і відправив на лікарняне ліжко шістьох.

Серед таких скорботних Станіслав Зозуля

Ось, що він пише:

“Вибрали дівчинці запобіжний захід утримання в СІЗО на 60 днів.

Під тиском безпринципних політиків [Антон Геращенко], під крики натовпу, які до встановлення всіх фактів і рішення суду вже винесли вердикт – розіп’яті.

Із забезпеченої сім’ї, “мажорка” на лексусі – значить винна. Біснується плебс, сублімує заздрість до багатих, які теж плачуть, і отримує невимовне, мало не фізичне задоволення. Ємелька Пугачов і Кульок. Знову 17 рік.

Глибоко шкода загиблих, але ще більше – живих. Мертвим то що? Їм тільки справедливе і закон помста, і яке не встановлювалося в ході цього судового засідання.

Це світ живих і для живих. З останніх сил живу, зломлену і вбиту горем молоду дівчину, яка не ті, що тиснути на свідків і заважати слідству, але про себе подбати не може відправили під варту. Навіщо?

Рішення продиктовано не метою забезпечити встановлення істини в ході судового розгляду, а інакше підозрюваної був б обібраний більш м’який захід – утримання під домашнім арештом, і цього було б достатньо.

Рішення – на поводу у натовпу. Тих, хто зі свого невігластва і заздрості, тягне світ живих у прірву, туди де люди живуть-неживут і ходять під знаком смерті. Дівчинка, звичайно, дурна і її, звичайно, дуже шкода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України