Блогер вважає, що суспільство несправедливо до рішення суду виносить вердикт Олені Зайцевій

Після трагічно жахливої ДТП у Харкові 18.10.2017 в Мережі знайшлися люди, які співчувають Олені  Зайцевій, чий Lexus забрав життя п’ятьох людей і відправив на лікарняне ліжко шістьох.

Серед таких скорботних Станіслав Зозуля

Ось, що він пише:

“Вибрали дівчинці запобіжний захід утримання в СІЗО на 60 днів.

Під тиском безпринципних політиків [Антон Геращенко], під крики натовпу, які до встановлення всіх фактів і рішення суду вже винесли вердикт – розіп’яті.

Із забезпеченої сім’ї, “мажорка” на лексусі – значить винна. Біснується плебс, сублімує заздрість до багатих, які теж плачуть, і отримує невимовне, мало не фізичне задоволення. Ємелька Пугачов і Кульок. Знову 17 рік.

Глибоко шкода загиблих, але ще більше – живих. Мертвим то що? Їм тільки справедливе і закон помста, і яке не встановлювалося в ході цього судового засідання.

Це світ живих і для живих. З останніх сил живу, зломлену і вбиту горем молоду дівчину, яка не ті, що тиснути на свідків і заважати слідству, але про себе подбати не може відправили під варту. Навіщо?

Рішення продиктовано не метою забезпечити встановлення істини в ході судового розгляду, а інакше підозрюваної був б обібраний більш м’який захід – утримання під домашнім арештом, і цього було б достатньо.

Рішення – на поводу у натовпу. Тих, хто зі свого невігластва і заздрості, тягне світ живих у прірву, туди де люди живуть-неживут і ходять під знаком смерті. Дівчинка, звичайно, дурна і її, звичайно, дуже шкода”

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh