Техно

Літак Rolls-Royce став найшвидшим електричним літаком у світі, досягнувши швидкості 623 км/год. Відео

Літак Spirit of Innovation розроблений Rolls-Royce піднявся в небо на випробувальному полігоні Міністерства оборони Великобританії, де він досяг максимальної швидкості 623 км/год, що, за словами Rolls-Royce, робить його найшвидшим електричним літаком у світі.

Spirit of Innovation створювався з нуля, щоб стати найшвидшим у світі електричним літаком, націленим на швидкість 338 км/год, встановлену Siemens у 2017 році. Літак рухається повністю електричною трансмісією потужністю 500 к.с. (400 кВт) і акумуляторною батареєю з 6000 елементів, яка вважається найенергоємнішою з будь-коли інтегрованих у літак.

Spirit of Innovation завершив свої перші випробування ще в березні 2021 року, а потім почав більш складну фазу випробувань. Черговий політ відбувся на випробувальному полігоні Боскомб-Даун Міністерства оборони Великобританії та завершився встановленням трьох світових рекордів, повідомляє Rolls-Royce.

Самолет Rolls-Royce стал самым быстрым электрическим самолетом в мире, достигнув скорости 623 км / ч

Це включає підйом на висоту 3000 м за 202 секунди, побиття попереднього рекорду на 60 секунд, досягнення максимальної швидкості 555,9 км/год на 3 км і досягнення піку швидкості. Ці три вимоги про світові рекорди були подані до Fédération Aeronautique Internationale для офіційної сертифікації, але, як повідомляється, літак також під час цих випробувань розганявся до 623 км/год, що швидше за будь-який електротранспорт на планеті, – за даними Rolls-Royce.

Політ літака Spirit of Innovation на цих неймовірних швидкостях і віра в те, що ми побили світовий рекорд по польотах на повністю електричних двигунах, – це знаменний момент», – каже льотчик-випробувач Філ О’Делл. “Це неймовірне досягнення для всієї команди. Можливість бути в авангарді ще одного новаторського розділу історії Rolls-Royce, оскільки ми прагнемо забезпечити майбутнє авіації – це те, з чого народжуються мрії».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України