Новини з Австрії

Через виявлену бомбу часів Другої світової війни в Австрії була здійснена евакуація школи та дистадку

У вівторок у зальцбурзькому Копль-Гуггенталі було виявлено бомбу. Навколишні мешканці були терміново евакуйовані. Команда розмінування зуміла знешкодити небезпечну знахідку, операцію успішно завершили.

На будівництві, що розгорнулася на місці згорілого замку Гуггенталь, машиніст екскаватора несподівано виявив у ковші своєї машини бомбу вагою близько 50 кілограмів. Викликана по тривозі команда розмінування встановила загородження діаметром сто метрів. Усередині небезпечної зони опинилися школа та дитячий садок. 80 дітей, а також їхні вихователі та педагоги були відразу повідомлені та зібралися у спеціально відведених місцях.

“Все пройшло дуже гладко”, – розповів керівник пожежної команди Коппла Еріх Хугл.

Декілька поліцейських і фахівців із вибухових речовин тут же прибули на місце. Служба розмінування змогла видалити та знешкодити цей “подарунок”. Операцію було успішно завершено.

Сама ця територія є небезпечною зоною. У цьому районі під час бомбардувань Зальцбурга у дні Другої світової війни союзники залишили безліч подібних вибухових пристроїв. У цьому випадку це була авіабомба AM 100.

За матеріалами: https://www.krone.at
Фото: © Markus Tschepp

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України