Лікарі з Італії в Києві оглянуть поранених українських військових

Україна та Італія планують провести спеціалізовані заходи для надання вузькопрофільної допомоги військовим АТО.

 

Заступник міністра оборони України з питань євроінтеграції Ігор Долгов та аташе з питань оборони при посольстві Італії в Україні полковник Клаудіо Деї в середу в Києві обговорили низку питань співробітництва між оборонними відомствами двох країн.

“Полковник Клаудіо Деї повідомив, що наступного тижня до Києва прибудуть італійські лікарі і у військовому шпиталі оглянуть поранених під час АТО українських військових з метою подальшого їх лікування в Італії”, – повідомляє сайт Міноборони за підсумками зустрічі.

Аташе зазначив: “Ми намагаємося проводити спеціалізовані заходи, які були б спрямовані на надання вузькопрофільної допомоги вашим військовим. Загалом у рамках співпраці між оборонними відомствами Італії і України найбільше заходів було сплановано і проведено для підрозділів українських Військово-морських сил”.

За словами К. Деї, у майбутньому триватиме тісна співпраця із навчання курсантів факультету ВМС Національного університету “Одеська морська академія” та проходження ними стажування на військових кораблях Італії, а також навчання українських військових на курсах з вивчення іноземних мов в Італії. Загалом на 2017 рік сплановано понад 50 заходів двостороннього військового співробітництва, що на 35% більше, ніж у поточному році.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh