Авторські статтіНовини

Лікарі з Італії в Києві оглянуть поранених українських військових

Україна та Італія планують провести спеціалізовані заходи для надання вузькопрофільної допомоги військовим АТО.

 

Заступник міністра оборони України з питань євроінтеграції Ігор Долгов та аташе з питань оборони при посольстві Італії в Україні полковник Клаудіо Деї в середу в Києві обговорили низку питань співробітництва між оборонними відомствами двох країн.

“Полковник Клаудіо Деї повідомив, що наступного тижня до Києва прибудуть італійські лікарі і у військовому шпиталі оглянуть поранених під час АТО українських військових з метою подальшого їх лікування в Італії”, – повідомляє сайт Міноборони за підсумками зустрічі.

Аташе зазначив: “Ми намагаємося проводити спеціалізовані заходи, які були б спрямовані на надання вузькопрофільної допомоги вашим військовим. Загалом у рамках співпраці між оборонними відомствами Італії і України найбільше заходів було сплановано і проведено для підрозділів українських Військово-морських сил”.

За словами К. Деї, у майбутньому триватиме тісна співпраця із навчання курсантів факультету ВМС Національного університету “Одеська морська академія” та проходження ними стажування на військових кораблях Італії, а також навчання українських військових на курсах з вивчення іноземних мов в Італії. Загалом на 2017 рік сплановано понад 50 заходів двостороннього військового співробітництва, що на 35% більше, ніж у поточному році.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України