Життя

Доленосний твій чоловік – як зрозуміти жінці що це саме він

Як же зрозуміти, що у ваше життя прийшов той самий чоловік, який Вам потрібен, з яким Ви будете розвиватися і розкриватися як жінка?

Судьбоносный твой мужчина

Коли в життя приходить той самий чоловік, більшість вважає, що уготована долею зустріч виглядає так: «щось всередині мене торкає. Я це відчую…» Ви, напевно, теж так думаєте…

Але сумна новина полягає в тому, що те що сильно клацає, накриває і зносить дах тільки тоді, коли до вас прийшов доленосний чоловік на відпрацювання. Тут вже так клацає, що мимо не пройдеш. І відразу здається, що це він… Я відчуваю… Але у 95% жінок після таких клацань виявляється, що це не ВІН, а просто погана доля, від якої потім тільки боляче!

Як же зрозуміти, що у  ваше життя прийшов той самий чоловік, який Вам потрібен, з яким Ви будете розвиватися і розкриватися як жінка?

Давайте почнемо з того, що які б чоловіки не приходили в наше життя, вони не випадкові, потрібні і дуже корисні, але вони надходять з різними цілями.

Умовно їх можна розділити на три великі групи, щоб було зрозуміло.

Перша група — Чоловіки-вчителі

Вони приходять до вас чомусь навчити і залишаються у вашому житті рівно до тих пір, поки не пройдений урок. Вони можуть бути різними: добрими, злими, одруженими, виносять вам мозок, ломающими ваші особисті кордону, що принижують вас або нескінченно викликають у вас жалість і т. д.

Вони будуть вчити вас жіночим якостям, самоцінності, вірі в себе, захисту своїх кордонів, правильному вибудовування відносин з чоловіками. Це може бути один чоловік, а може бути кілька з одним і тім же уроком.

Якщо жінка з впертих, то такого чоловіка їй дають в якості чоловіка або просто на дуже довгий термін. Альо як тільки вона виходить зі свого сценарію і проходити необхідний урок, цей чоловік йде з її життя, створюються всі умови, щоб вони розійшлися. Адже тепер її життя повинен прийти інший чоловік і, швидше за все, вже не для уроків, а для нормального життя.

Друга група — боржники

Іноді в життя жінки приходять чоловіки, з якими у неї доленосна зв’язок. І в таких відносинах або вона дуже багато віддає, тому що завинила, або чоловік вкладає в неї багато емоцій, почуттів, переживань або навіть коштів, але у жінки до нього немає ні любові, ні ніжності, ні тепла. Деколі знаєте як буває, неможливо навіть розійтися людям, якщо вони один одному щось недодали, їх тримають разом, щоб вони нарешті наповнили один одного і відпустили.

Як тільки необхідний обмін енергією (долею, грошима, часом, почуттями) відбувся, їх теж розводять.

У мене була клієнтка, у якої були хороші стосунки з чоловіком, вони добре жили разом, багато віддаючи один одному, він наповнював її вірою в собі, а вона давала йому тіл і жіночу захист. І в один прекрасний вечір вони прийшли з роботи, сіли один навпроти одного і побачили, що все, розумієте, їх більше разом нічого не тримає, залишилася тільки подяку за теплі роки разом.

І більше нічого… Вони розлучилися, через півроку в обох з’єднання явилися парі, в яких у них пішло дуже потужний розвиток, і тепер вони спілкуються сім’ї ями і досі залишаються дуже хорошими друзями, разом відпочивають. Буває й так, але це найкращий варіант.

А в основному буває так, що жінку клинить на якомусь чоловікові, який часто до неї нічого не відчуває, і вона починає його любити, за нього молитися, вкладати в нього тонну енергії, думаючи, що це він самий. І вона нічого не може зробити з тим, що постійно віддає, або фізично, або енергетично.

І в цих відносинах потрібно просто відсторонюватися і посилати любов цій людині, продовжуючи жити своїм життям, а не думати, що це воно.

І третя група чоловіків — чоловіки для життя

Це та сама група, яка вам потрібна. Чоловіки для життя — це ті, які вас наповнюють, які вам дають, які вас розкривають, з якими треба жити, будувати сім’я ю, розвиватися. Ми зараз говоримо саме про хороший варіант для розвитку і розкриття жінки в її природі.

Іноді жінці потрібно пройти дві попередні групи, щоб дозріти для такого чоловіка.

У вас, жінок, дуже часто складаються незрілі стосунки з чоловіками просто тому, що ви не погоджуєтеся пройти свої уроки і дочекатися необхідного моменту у своєму житті. Коли прийде ті, що нам необхідно. І тоді жінка або погоджується на абі якогось мужика, або живе у своїх ілюзіях і очікування принца.

Важливо це розуміти, що гідний чоловік прийде тоді, коли ви хоча б трохи відшліфовані по-жіночому хорошим вихованням, або бачите напрямок для свого розвитку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України