Авторські статтіФотогалерея

Австралійська модель руйнує стереотипи модельного бізнесу. Фото

Моделі розміру плюс набувають все більшу популярність: чи так діє їх виразна чарівність, адже  манекенниці, які страждають на анорексію, вже всім набридли.

В модельному бізнесі може настане переломний момент і п’єдестал займуть дівчата з пишними формами, але, поки цього не сталося, давайте згадаємо, що це за «модель розміру плюс». Якщо дівчина хоч трохи більше дистрофічних красунь, на неї тут же вішають ярлик. Кому таке сподобається? Ось Стефанії Ферраріо це теж не подобається…

Стефанія Ферраріо
Стефанія Ферраріо

Ця 23-річна дівчина живе в Австралії, працює моделлю і активно бореться з тим фактом, що таких, як вона називають моделями розміру плюс.

Стефанія Ферраріо
Стефанія Ферраріо

В основному дівчина фотографується в нижній білизні, яка чудово підкреслює її форми. Вона публікує відверті фото в Інстаграмі, підписуючи їх хештегом #DropThePlus. Це рух активісток, яка закликає людей бути більш терпимими до тіл всіх форм і розмірів, відкинути рамки і перестати називати великих манекенниць моделями розміру плюс.

«Я – модель. На жаль, в модельному бізнесі, якщо ви трохи більше звичайного розміру, то вважається що у вас розмір плюс. Я знаходжу це обмеженням прав і можливостей…»

Стефанія Ферраріо
Стефанія Ферраріо

До речі, дівчина виглядає просто приголомшливо!

Стефанія Ферраріо
Стефанія Ферраріо

Хочеться вірити, що завдяки таким дівчатам, як Стефані, геть худі моделі зовсім скоро вийдуть з моди, а на подіумі будуть ходить ось такі панянки.

Хтось підтримує пишних моделей, інші не хочуть нічого змінювати, а яку сторону приймеш ти? Став лайк, якщо ти симпатизуєш цій дівчині, а якщо ні — залишай в коментарях свою думку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України