Авторські статтіТехно

Лікарі: Гумові кулі призводять до серйозних пошкоджень тканин

На думку лікарів гумові кулі необхідно класифікувати як смертельно небезпечну зброю. Відповідно до заяви вчених, вони завдають значної шкоди хрящовим тканинам кінцівок, включаючи суглобові сумки і сухожилля. Ініціатива надійшла від групи лікарів медичного коледжу міста Срингар в Індії.

Гумові затуплені кулі, що мають швидкість вильоту зі ствола пістолета чи автомата не менш 70 м/с, мають кінетичної енергією не менше 400Дж. На думку фахівців балістики і лікарів, ця обставина має бути взята на особливий контроль, а згодом, а гумові набої і зовсім повинні бути заборонені в недалекому майбутньому. В результаті тривалого дослідження індійських лікарів, як було встановлено, в кожному окремому випадку порушується шкірна поверхні, причому, вплив заряду поширюється і на кістково-хрящову тканину.

Володіючи могутньою кінетичної енергією, гумовий заряд мені, а іноді і пробиває шкіру, завдаючи травми кісток.

Застосування гумових куль поліцією при розгоні вуличних акцій населення, як заявляють фахівці, підвищує рівень смертності серед громадян і провокує у чоловіків, жінок і підлітків різні захворювання постравматического характеру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.