Українці перемогли у фотоконкурсі Vogue Italia

Українці Synchrodogs стали переможцями міжнародного фотоконкурсу від видання Vogue Italia. Дует у складі Тані Щеглової та Романа Новена визнали найкращим у категорії «Художня фотографія», повідомляє сайт видання.

 

У червні 2016 року італійський Vogue запустив новий розділ, присвячений фотографії, – PhotoVogue. У ньому зібрані останні новини світу фотографії, а також велетенська енциклопедія, а точніше каталог профілів усіх значущих фотографів світу, починаючи від класиків і закінчуючи зовсім ще молодими, але талановитими сучасниками.

Саме до відкриття PhotoVogue головний редактор видання Франка Соццані оголосила конкурс на звання кращого фотографа. Серед десяти кандидатів, вибраних редакцією Vogue Italia, виявилися і українці Synchrodogs.


За 4 дні відкритого голосування вони змогли обійти своїх суперників із США, Швеції, Словенії, Вірменії та інших країн і вибороти звання кращих. Тепер дует зможе на один день узяти кермо влади Інстаграмом італійського Vogue у свої руки – саме таким був подарунок переможцеві.


Фототандем Synchrodogs, працюючи разом з 2008 року, вже встиг стати переможцем фотопремії Harpers Bazaar в Україні (2011), отримати першу премію фотоконкурсу Art Rebels x Canon в Данії та премію FOAM Construct в Нідерландах (2012).

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh