Авторські статті

Лікар-анестезіолог: У разі якщо інфекція стане неконтрольованою, місця в лікарнях завершаться досить швидко

Як лікар, якому досить часто доводиться мати справу з пацієнтами в різних тяжких і критичних станах я є досить прагматичним. Я вірю лише в дієві ліки і методи лікування. Тобто, є підтверджена інфекція – допоможе антибіотик до якого чутливий її збудник, є гіпоксія (знижений вміст кисню в крові) – точно допоможе вдихання додаткового кисню, є слабка серцева діяльність – подіє адреналін. І не вірю в усілякі фуфломіцини – різні зілля з недоведеною ефективністю.

Про це повідомив лікар-анестезіолог Євгеній Мельник.

Так от, на сьогодні немає ніяких ліків що діяли б на збудника COVID-19

Єдиним ефективним методом протидіяти йому є карантинні заходи, суть яких в тому щоб не допустити швидкого й неконтрольованого поширення інфекції що може забрати десятки тисяч життів. Так, карантин невидимий, його не можна потрогати руками, купити в аптеці як пігулку щоб запити водою і швидко вирішити проблему. Його потрібно пересидіти вдома, перетерпіти незручності, щоб потім спокійно жити.

До речі, на фото (демонстраційне), лише частина тих трубок, які вам поставлять , якщо ви потрапите до реанімації з тяжкою пневмонією, і , звісно, якщо в тій реанімації буде вільне місце, апаратура і перснонал. У разі якщо інфекція стане неконтрольованою, місця закінчаться досить швидко.

То ж бережіть себе, не шастайте, сидіть вдома, ставтеся відповідально до здоров‘я всіх з ким ви можете контактувати. Україна має вистояти!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України