Лікар-анестезіолог: У разі якщо інфекція стане неконтрольованою, місця в лікарнях завершаться досить швидко

Як лікар, якому досить часто доводиться мати справу з пацієнтами в різних тяжких і критичних станах я є досить прагматичним. Я вірю лише в дієві ліки і методи лікування. Тобто, є підтверджена інфекція – допоможе антибіотик до якого чутливий її збудник, є гіпоксія (знижений вміст кисню в крові) – точно допоможе вдихання додаткового кисню, є слабка серцева діяльність – подіє адреналін. І не вірю в усілякі фуфломіцини – різні зілля з недоведеною ефективністю.

Про це повідомив лікар-анестезіолог Євгеній Мельник.

Так от, на сьогодні немає ніяких ліків що діяли б на збудника COVID-19

Єдиним ефективним методом протидіяти йому є карантинні заходи, суть яких в тому щоб не допустити швидкого й неконтрольованого поширення інфекції що може забрати десятки тисяч життів. Так, карантин невидимий, його не можна потрогати руками, купити в аптеці як пігулку щоб запити водою і швидко вирішити проблему. Його потрібно пересидіти вдома, перетерпіти незручності, щоб потім спокійно жити.

До речі, на фото (демонстраційне), лише частина тих трубок, які вам поставлять , якщо ви потрапите до реанімації з тяжкою пневмонією, і , звісно, якщо в тій реанімації буде вільне місце, апаратура і перснонал. У разі якщо інфекція стане неконтрольованою, місця закінчаться досить швидко.

То ж бережіть себе, не шастайте, сидіть вдома, ставтеся відповідально до здоров‘я всіх з ким ви можете контактувати. Україна має вистояти!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh