Новини

Апостиль Груп зробить для Вас усі дублікати та документи

Коли йде мова про документи, усі одразу згадують величезні черги, тисячі проблем, питань та шалена втрата часу. Для того, щоб Ви не втрачали часу та берегли нерви, сьогодні працює чимало приватних компаній, які зроблять все за Вас. Якщо Вам потрібно оформити документи, краще знайти компанію, яка надає комплексні послуги та може запропонувати весь спектр послуг. Однією з найбільших компаній, що може допомогти з оформленням документів є Апостиль Груп.

Які послуги може запропонувати Апостиль Груп?

Апостиль Груп може допомогти у будь-якій ситуації. Компанія працює тільки з професіоналами у даній галузі та оперативно може отримати для вас в Міністерствах наступні документи:

  • Апостиль;
  • Оформлення шлюбу з іноземцем;
  • Довідки про несудимість;
  • Ностріфікація;
  • Дублікати свідоцтва;
  • Письмовий та усний переклад;
  • Документи за кордон та ін.;

Послуги з відновлення свідоцтва про шлюб

У багатьох ситуаціях при оформленні будь-яких документів, вимагають відновлення свідоцтва про шлюб. Компанія Апостиль Груп пропонує послуги з витребування дублікатів свідоцтва про шлюб або виписки про шлюб. Компанія зробить усе протягом 10 днів. Вам лише потрібно вказати свої дані та надати довіреність на отримання свідоцтва. Для того, щоб отримати довідку Вам навіть не потрібно їхати по неї  в офіс. Усе можна замовити дистанційно з будь-якого куточка України та отримати поштою.

Яким же чином працює агентство Апостиль Груп?

Апостиль Груп співпрацює з багатьма компаніями та завжди слідкує за змінами в оформленні документів. Компанія може легко підготувати документи з кордон та підказати, що саме потрібно в тому чи іншому випадку. Крім того, Ви завжди можете замовити переклад довідки та компанія може нотаріально завірити будь-який документ. Основна мета компанії: зробити всю роботу швидко та якісно без додаткових питань та документів. Замовивши документи в Апостиль Груп, Ви зекономите свій час та гроші та отримаєте документ, який точно відповідатиме усім вимогам.

Компанія працює усі будні дні тижня. Менеджери компанії будуть спілкуватися з Вами будь-яким зручним способом: по телефону, вайберу, скайпу чи електронною поштою. Для Апостиль Груп важливий кожен клієнт. Навіть якщо Ви не розумієте, які документи Вам потрібні для того чи іншого рішення, професіонали агентства Апостиль Груп завжди допоможуть та підкажуть спираючись на свій багаторічний досвід.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України