Lidl у Чехії істотно підвищить зарплати продавцям і касирам

Німецька продуктова мережа Lidl з березня нинішнього року істотно підвищить зарплати продавцям і касирам в магазинах на території Чехії. Надбавка складі в середньому 20%.

У грошовому вираженні це означає, що продавці в регіонах почнуть отримувати 28 000 крон в місяць («груба» зарплата до вирахування податків) за умови відпрацювання 40 годин на тиждень. У Празі ця сума буде декілька вище – 29 143 крони.

Крім того, компанія обіцяє продавців і касирів, що через два роки їхня зарплата зросте ще раз – до 30286 крон в регіонах, і до 31429 крон в Празі. Тім самим торгова мережа прагне обігнати конкурентів і стати найпривабливішим роботодавцем у даному сегменті ринку.

«За останні два роки ми прийняли 2500 нових співробітників. Сьогодні в Чехії наш штат складає близько 10 тис. осіб. Протягом найближчих трьох років ми плануємо взяти ще 2 тисячі співробітників», – розповів порталу iDNES генеральний директор чеського підрозділу Lidl Павло Стратил.

З березня зарплати продавцям-касирам підвищить і конкуруюча мережа Penny Market – їх оклади збільшаться на 7% до 18 – 21 тис. крон (залежно від регіону).

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh