Lidl у Чехії істотно підвищить зарплати продавцям і касирам

Німецька продуктова мережа Lidl з березня нинішнього року істотно підвищить зарплати продавцям і касирам в магазинах на території Чехії. Надбавка складі в середньому 20%.

У грошовому вираженні це означає, що продавці в регіонах почнуть отримувати 28 000 крон в місяць («груба» зарплата до вирахування податків) за умови відпрацювання 40 годин на тиждень. У Празі ця сума буде декілька вище – 29 143 крони.

Крім того, компанія обіцяє продавців і касирів, що через два роки їхня зарплата зросте ще раз – до 30286 крон в регіонах, і до 31429 крон в Празі. Тім самим торгова мережа прагне обігнати конкурентів і стати найпривабливішим роботодавцем у даному сегменті ринку.

«За останні два роки ми прийняли 2500 нових співробітників. Сьогодні в Чехії наш штат складає близько 10 тис. осіб. Протягом найближчих трьох років ми плануємо взяти ще 2 тисячі співробітників», – розповів порталу iDNES генеральний директор чеського підрозділу Lidl Павло Стратил.

З березня зарплати продавцям-касирам підвищить і конкуруюча мережа Penny Market – їх оклади збільшаться на 7% до 18 – 21 тис. крон (залежно від регіону).

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Чорновіл : На мітингу Тимошенко у Києві відбулася імітація великої народної підтримки. Відео

Сам іти добавляти власною персоною чисельність “мегамасового” мітингу Тимошенко на Подолі в Києві не забажав, ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh