Новини з Австрії

Лідер право-популістичної партії Австрії проти “беззастережної” підтримки України та за створення в уряді «центру негайної депортації»

Лідер АПС Герберт Кікль звернувся до Києва з різкими словами. Він також проти беззастережної підтримки України: «Ми всі хочемо припинення вогню»

Герберт Кікль використовує свій виступ на Хартберзькому Октоберфесті у Штирії для зведення рахунків з європейською політикою щодо України та для нападок на політичних конкурентів та кліматичних активістів.

Лідер правих популістів FPÖ щодо ситуації в Україні: «Ми всі хочемо припинення вогню. Пане Зеленський, тобі теж доведеться попрацювати. Але ти не можеш цього зробити, тому що ти є правим екстремістом».

Потім Кікль також розкритикує заяви інших австрійських та європейських політиків про те, що Україну слід «беззастережно підтримувати»: «Це лише означає, що мільйони для України тепер перетворилися на мільярди. Хто за все це заплатить?

А з трибуни пивного намету в Хартберзі Кікль запитує публіку: Чим це має закінчитися? Чи варто тоді нашому хлопцям іти на цю війну, бо в українців скінчилась не лише зброя, а й солдати?»

Окрім українського питання, критику зазнали і політичні конкуренти: Карла Нехаммера (ÖVP) назвали «злочинцем», який висміював «жертв», бідних австрійців. Потім назвав лідера SPÖ Андреаса Баблера «диво-чарівником соціалістичного шику» та «невдахливим тренером, який хоче перетворити всю Австрію на Трайскірхен, а саме на єдиний табір біженців».

Гучні оплески пролунали в його сторону, коли лідер популістів пообіцяв створити в уряді «центри негайної депортації» — для «найбільшої операції з репатріації, яка будь-коли проводилася». Він також дав назву першому центру: «Центр відправлення Андреаса Мельцера».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України