Авторські статті

Італійський журналіст Кевін Карбоні пройде Україною 500 км, щоб зібрати 1 мільйон євро для благодійних фондів в Україні

Італійський журналіст Кевін Карбоні пройде Україною 500 км, щоб зібрати 1 мільйон євро на фонди Energy Act For Ukraine Foundation та Voices of Children

Ініціатива Кевіна називається Walk to Kyiv –  італійський позаштатний журналіст Wired Italy йде 500 км через Україну, щоб привернути увагу людей в Італії до проблем війни. Так як Кевін вирішив зробити свій фандрайз гуманітарним, він обрав два українських фонди, яким він передасть зібрані під час дороги кошти – це фонд “Voices of Children” та фонд “Energy Act For Ukraine”.

“Я – італійський журналіст, який збиратиме кошти на підтримку України, пройшовши пішки від польського кордону до Києва. Ми разом із Джулією Романі та Раффаеле Пекораро заснували ініціативу “Walk to Kyiv”, оскільки ми любимо Україну, шануємо її народ і бажаємо внести свій внесок у боротьбу проти російських загарбників.

Наші друзі Марія та Стас, українські активісти, які борються з російською пропагандою в Інтернеті, допомагають нам збирати кошти. Ми дружимо вже багато років; ми познайомилися в 2018 році, коли я навчався в Національному університеті Тараса Шевченка в Києві.

Я написав багато статей, де розповідав про силу українського народу, для різних італійських ЗМІ, включаючи статті для журналу Wired. Але моє бажання – робити більше. Я не військовий, тому я вирішив збирати гроші, щоб допомогти цивільним особам, людям, як і я, роблячи щось, що може зробити кожен: просто крокуючи” – розповідає про свою місію Кевін Карбоні.

Walk to Kyiv – це це 500-кілометрова прогулянка, організована Кевіном Карбоні, Джулією Романі та Раффаеле Пекораро вздовж траси Е373 від польського кордону до Києва з метою збору коштів на підтримку України. Мета фандрейзу –  зібрати 1 мільйон євро, які будуть рівномірно розподілені між Фондом “Voices of Children”, для надання психологічної допомоги українським дітям, і Фондом “Energy Act For Ukraine”, який забезпечує сонячними панелями з системами енергозбереження школи та лікарні, щоб забезпечити їх безперебійну роботу під час блекаутів через російські обстріли.

Якщо Кевін успішно досягне цілей кампанії, Фонд “Energy Act For Ukraine” зможе забезпечити сонячною енергією 5 лікарень або 10 шкіл. Кожна лікарня потребує 100 000 євро, а кожна школа – 50 000 євро. Тим часом “Voices of Children” посилять свою мережу психологів по всій Україні, щоб надавати допомогу молоді, яка вимушена жити в постійному страху перед обстрілами, далеко від своїх родин, і допомагати повертати тих, кого незаконно депортували до росії.

Кевін та його італійські колеги вирішити запустити цей фандрейз тому, що бажали підтримати своїх українських друзів, з якими познайомились, коли Кевін навчався по програмі Erasmus в Національному університеті Тараса Шевченка в Києві в 2018 році.

“Причиною того, що ми обрали організацію з психологічної допомоги та організацію з відновлювальної енергетики, були наслідки війни для психічного здоров’я наших друзів і довкілля” – коментує вибір фондів команда Walk to Kyiv.

Наразі Кевін вже знаходиться в Київській області, і рухається далі, подолавши вже більше 300 км., про що постійно звітує на своїй сторінці в Instagram.

Довідка.

Благодійна організація  “Energy Act For Ukraine Foundation” – неприбуткова організація, заснована у квітні 2022 року. Постачання енергетичного обладнання з акцентом на відновлювану енергетику та організація будівництва сонячних станцій є головним пріоритетом діяльності організації, яка направлена на допомогу закладам освіти, охорони здоров’я, медичним працівникам та постраждалим внаслідок бойових дій громадам в Україні.

19 серпня 2023 року Чернігівська школа №3 постраждала під час ракетної атаки.

Благодійна організація “Voices of Children”  – український фонд, який надає підтримку дітям та сімʼям, які постраждали від війни, стоїть на захисті прав та інтересів дітей. «Голоси дітей» офіційно зареєстрований у 2019 році правозахисницею Оленою Розвадовською та журналістом і режисером Азадом Сафаровим. До цього команда фонду працювала як волонтери з 2015 р. на на лінії розмежування Донецької та Луганської областей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України