Здоров'я

Лід використовувати не можна: косметолог розповіла, як швидко забрати набряки з обличчя

Простий і доступний спосіб зробити обличчя свіжим, навіть якщо переїла солоного на ніч

Багато жінок скаржаться на набряклість обличчя вранці. Зайва рідина накопичується в жировій клітковині, особливо в горизонтальному положенні.

Зазвичай набряки на обличчі з’являються через вживання занадто солоної їжі на ніч. Але також злегка припухле особа може говорити про серйозне захворювання.

Набряклість, якщо її ніколи не було, може бути ознакою захворювань: в першу чергу перевіряють серцево-судинну систему і нирки. Ранкова набряклість навіть більшою мірою характерна для захворювань нирок, тому що протягом ночі людина не ходить так часто в туалет, як днем, рідина накопичується. Ниркам складніше працювати вночі, в горизонтальному положенні, плюс гормональний фон в нічний час може змінюватися, – каже лікар-косметолог Аліса Шарова.

Набряклість можна перемогти

На думку лікаря, якщо вранці ваше обличчя помітно набрякає, то потрібно негайно звернутися до фахівця, щоб пройти обстеження і виключити серйозні захворювання.

Але також косметолог назвала експрес-спосіб, який допоможе швидко впоратися з набряками. Більшість жінок використовують бабусин спосіб – заморожують кубики льоду і протирають ним особа перед нанесенням макіяжу. Але Аліса Шарова проти таких процедур, адже лід діє на шкіру дуже агресивно і може її травмувати. Краще використовувати ватні тампони, змочені в холодній воді, ними потрібно протирати обличчя перед нанесенням денного крему.

вмивання зранку
вмивання зранку

Це і умивання крижаними, змоченими в холодній воді тампонами. Чистим льодом краще не протирати обличчя, він може травмувати шкіру. Краще це робити охолодженими патчами , – каже косметолог.

Але все ж краще попереджати проблему, ніж потім з нею боротися. Ведіть здоровий спосіб життя, проходите планові обстеження у фахівця, а також не вживайте на ніч занадто солону і гостру їжу і утримайтеся від алкоголю, якщо вранці потрібно виглядати свіжими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України