Життя

7 простих речей, які важливо робити для свого партнера кожен день

Якщо не забувати про це, то дорога серцю людина буде відчувати себе коханою і бажаною завжди …

У кожного з нас є рідні і близькі люди. Однак одина з них – найрідніша. Вона завжди у вашому серці, завжди – в думках.

Це та один, з якою хочемо прожити все життя, піклуватися і любити, тримати за руку і обіймати за плечі. Це та, про яку ми з гордістю розповідаємо своїм друзям, колегам і родичам. Це та, хто хвалить, підтримує, і направляє, коли нам це необхідно, щоб не падали духом і не здавалися.

Для мене таким партнером є моя дружина. У вас це також може бути чоловік або дружина, дівчина чи бойфренд, дуже близький друг або будь-яка інша людина, якого виберете як найважливішої людини.

Сучасне життя дуже динамічне і напружене. Не дивно, що забуваємо про речі, які можемо робити для наших партнерів, щоб вони відчували себе щасливими. І це дуже сумно, тому ці «дрібниці» дуже прості і не вимагають якихось особливих зусиль або часу. Подумайте тільки, всього одна або кілька зовсім нескладних речей змусять вашого партнера зайвий раз посміхнутися, наповнять його серце радістю і теплом.

1. Посміхніться, обійміть і поцілуйте.

Проста посмішка здатна наповнити сонячним світлом найсумніший день. Посміхайтеся частіше, дивлячись в очі коханим людям. Це зробить їх щасливими, та й вас теж. Вчені довели, що посмішка сприяє зниженню рівня стресу і підвищує продуктивність людини. До речі, вона ще й «заразна»: посміхнувшись, ви обов’язково отримаєте усмішку у відповідь. Так чому б не дарувати її своїм партнерам щодня? Ми посміхаємося ще в утробі матері, як показують дослідження. Чому ж стаємо похмурими, коли дорослішаємо? Посміхайтеся, будь ласка, частіше!

Якщо ви ще й обіймите, поцілуєте свого партнера – його радості не буде меж. Поділюся своїм рецептом: я ніколи не виходжу з дому, поки не сміявся, що не обійму і не поцілую свою дружину. Точно такий же ритуал повторюю ввечері, коли повертаюся з роботи. Ви б бачили, як світяться від щастя її очі! Всього одна хвилина – а скільки радості вона може принести вашому партнерові, вам і вашим відносинам.

2. Зробіть комплімент.

Адже це так просто: сказати своїй коханій, яка вона красива. Сказати своєму чоловікові, як він сьогодні чарівно виглядає і як йому йде новий галстук. Не скупіться на добрі і теплі слова. Обов’язково відзначайте все хороше, що є в ваших партнерів, підкреслюйте при кожному зручному випадку, що цінуєте їх, любите і поважаєте.

Коли я приходжу ввечері з роботи, і мене зустрічає втомлена від домашніх турбот дружина, то обов’язково говорю: «Спасибі, кохана, що дбаєш про наш будинок і дітей весь день. Я ціную це і дуже вдячний ». Всього два речення, а рідна людина вже відчуває себе коханою. Або щось на зразок: «Ти так добре готуєш / уважна до мене / змушуєш мене відчувати себе коханим» та інше.

Зізнаюся, я ніколи не був любителем компліментів, проте сам – регулярно роблю їх, і змушений визнати, що ці слова самим чудесним чином впливають на відносини. До речі, отримувати компліменти, як виявилося, теж приємно.

Моя дружина просто обожнює компліменти. Ці невеликі знаки уваги допомагають їй відчувати себе більш впевненою. До того ж вона переконується в який раз, що я помічаю, скільки сил вона витрачає заради нашої сім’ї, як працює над відносинами. Всього кілька слів – і ваш партнер відчуває себе коханим, відчуває, що їм дорожать і про нього піклуються. Упевнений, компліменти сприяють зміцненню відносин. Так що не лінуйтеся – даруєте їх якомога частіше!

3. Повторюйте як можна частіше: «Дякую, що вибрав саме мене».

Одного разу ваш партнер зробив один з найголовніших виборів у своєму житті: він прийняв рішення вибрати саме вас. І він продовжує підтверджувати цей вибір кожен день, коли любить і піклується про вас. Уявляєте: на планеті Земля живуть мільярди людей, але вибрали саме вас! Якщо вдуматися – це дуже вражає. Тому будьте вдячними і не забувайте невпинно повторювати коханій людині, як вдячні за його вибір. Як щасливі з ним і не уявляєте життя з кимось іншим. Йому це дуже приємно і дійсно необхідно!

4. Слухайте свого партнера.

Уміння слухати і чути – це навик, що вимагає певного тренування і зусиль. По-справжньому слухати кохану людину – це бути присутнім цілком і повністю. Ваша увага в такі моменти належить тільки йому. Ніяких телефонів, думок про роботу, завтрашній день і тд. І ще один важливий порада: не обмірковуйте відповідь, коли ваш партнер говорить. Перевірено: якщо вас запитати, що почули, то не згадаєте і половини.

Справа в тому, що, коли нас вислуховують і намагаються зрозуміти, ми відчуваємо себе в безпеці. До того ж порадити щось або допомогти можна лише уважно вислухавши. Так що вчіться слухати і чути – це піде лише на користь відносинам.

5. Проводьте час разом.

Ви можете разом готувати вечерю, грати, ходити в театр, кіно, їздити за місто. Варіантів – море! Саме такі моменти найбільше запам’ятовуються і приносять радість обом партнерам. Це час, коли належите один одному, вас ніхто і ніщо не відволікає. Можна в спокійній обстановці розповісти, як пройшов день, або про свої цілі та плани. Розповідайте один одному про все нове, що дізналися, про свої успіхи чи розчарування, – все це дуже зближує.

Ви можете базікати про все на світі, сміятися, дуріти. Робіть що-небудь разом кожен день, і кожен ваш день буде щасливим! Це не обов’язково повинен бути похід або поїздка, досить ванни або роботи в саду. Все це наповнює сірі будні фарбами. А серця наших партнерів – щастям і радістю.

У нас з дружиною вже склалася традиція: коли укладаємо дітей спати, то обов’язково проводимо час разом. Ми навмисно придумуємо заняття, які передбачають участь обох, – це допомагає відчути себе по-справжньому рідними і близькими. До речі, ми плануємо цей час в своїх щоденниках, щоб ввечері не ламати голову, чим зайнятися вдвох. Раніше відводили для цього 30 хвилин, але тепер збільшили наші побачення до однієї години. Це дуже зближує, і ми з нетерпінням чекаємо нашої «вечірньої години».

6. Заохочуйте партнера домагатися поставлених цілей.

У всіх є мрії. У мене є кілька ВЕЛИКИХ, і я впевнений, що у вас також. У вашого партнера вони теж є. Однак, ніде правди діти, у кожного бувають дні, коли хочеться здатися: накочує відчай, не віриш в себе і тд. Саме в такі моменти дуже важлива підтримка партнера. Його підбадьорливі слова, ласкавий і люблячий погляд, а іноді і «чарівний стусан», – допомагають не зупинятися і не падати духом.

Іноді достатньо лише кількох слів, але вчасно сказаних, щоб ми повірили в себе і рухалися назустріч мрії. Витратьте ці кілька хвилин на свого партнера. Підберіть саме ті слова і в ту хвилину. Коли в тебе вірять – виростають крила за спиною!

7. Частіше кажіть: «Я люблю тебе».

Повторюйте ці чарівні слова кожен день: «Я люблю тебе». Повторюйте їх якомога частіше і побачите, як зміняться ваші стосунки! Ви можете вимовляти їх вголос, писати в повідомленнях і листах. Головне – робити це регулярно і все життя. Нехай ці три слова будуть першими, що говорите вранці, коли прокидаєтеся, і останніми – перед сном. А як здорово прошепотіти їх ніжно коханій людині десь в гостях або в кіно. Вона буде дуже щасливою!

***

Як бачите, речі, які роблять наших партнерів щасливими, зовсім прості. Ви можете вибрати хоча б три пункти з цього списку і почати їх робити вже сьогодні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України