Автоновини

Електроавтомобіль Epiphany Transporter розвиває швидкість 258 км/год у повітрі

Автомобілі, що літають, були футуристичною концепцією протягом десятиліть, але з розвитком технологій вони стають реальністю. Уявіть собі, що незабаром ви зможете переміщатися без пробок і вчасно прибути до пункту призначення. Автомобілі, що літають, можуть вплинути на те, як ми пересуваємося, працюємо і живемо.

Компанія Applied eVTOL Concepts, що працює над втіленням цих фантастичних літальних апаратів, представила новий спосіб персональної мобільності – Epiphany Transporter. Транспортний засіб з вертикальним зльотом та посадкою (VTOL) здатний розвивати максимальну швидкість 258 км/год і є тихим, створюючи менше 55 децибелів шуму на висоті 15 метрів.

Epiphany Transporter може похвалитися дворежимними, що трансформуються, канальними двигунами, які дозволяють йому зависати як вертоліт і досягати ефективного високошвидкісного крейсерського польоту, як літак. Транспортний засіб призначений для того, щоб бути простим та безпечним в експлуатації, може вмістити двох осіб та багаж.

Компанія заявляє, що Epiphany розміром з автомобіль і поміщається в стандартний гараж на одну машину зі складеними пристроями, що підрулюють.

Спочатку розроблені в рамках гранту DARPA, перевірені НАСА канальні двигуни зазнали більше чверті століття вдосконалення за допомогою повномасштабних льотних випробувань в аеродинамічних трубах та кількох прототипах пілотованих транспортних засобів.

«У нас є всі підстави вірити у здатність наших, перевірених на практиці канальних двигунів та передової конструкції транспортного засобу ефективно працювати в польоті», – сказав Майкл Мошир, засновник, генеральний директор і провідний конструктор Applied eVTOL Concepts.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України