Авторські статті

Комаровський про рибалку з Путіним: цьому інтерв’ю вже 2 місяці

Головний педіатр Євген Комаровський прокоментував свою заяву про те, що він готовий поїхати на рибалку з російським лідером Володимиром Путіним.

На своїй сторінці у Фейсбуці доктор написав про те, що це інтерв’ю він давав ще 2 місяці тому, і його побачили мільйони людей. «Всі, кого почули мої слова, збудилися ще два місяці тому. Всі сказані зараз були сказані цілеспрямовано. Все зрозуміло і просто: в інтернеті з’явилося текстова версія інтерв’ю, заголовки якого вказують на те, що я піду в президенти. Хтось вирішив обгадити Комаровського профілактично, і Ви не повірите, але багато кинулися малювати карикатури і писати гидоти», – зазначає Комаровський.

За його словами, він готовий відповідати за свої заяви, і він буде розмовляти де завгодно і з ким завгодно, якщо це допоможе врегулювати ситуацію на Донбасі, і це набагато краще, ніж гадити один одному на голови та стріляти один в одного. Також Коморовський підкреслив, що йому приємно те, що в Фейсбуці у нього 5000 друзів, і лише 12 з них виявилися любителями вчити його патріотизму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України