В Донецьку розглядається створення «Громадського аналітичного центру» із залученням інвалідів

   Як повідомляє на сторінці у Фесбук начальник ГУМВС  України  Донецької області Vyacheslav Abroskin, запропоновано створити «Громадський аналітичний центр» із залученням людей з обмеженими можливостями.

“Пропоную обговорити ідею створення «Громадського аналітичного центру» із залученням людей з обмеженими можливостями. Обмежені фізично, вони перевершують багатьох здорових своїм інтелектом і аналітичними здібностями.

Крім того, серед колишніх правоохоронців та військовослужбовців, в силу різних обставин, що стали людьми з обмеженими можливостями, є бажаючі повернутися в професію і бути потрібними. На жаль, наше суспільство недооцінює людей з обмеженими здібностями.

В оновленому приміщенні обласного Главку ми передбачили приміщення і спеціально обладнані робочі місця для наших нових громадських помічників. Їх завданням буде збір і отримання інформації з відкритих зовнішніх джерел, в тому числі інтернет-ресурсами, обробка та передача нам матеріалів для перевірки. Звичайно, кількість задіяних буде – обмежена.”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh