Авторські статті

В Донецьку розглядається створення «Громадського аналітичного центру» із залученням інвалідів

   Як повідомляє на сторінці у Фесбук начальник ГУМВС  України  Донецької області Vyacheslav Abroskin, запропоновано створити «Громадський аналітичний центр» із залученням людей з обмеженими можливостями.

“Пропоную обговорити ідею створення «Громадського аналітичного центру» із залученням людей з обмеженими можливостями. Обмежені фізично, вони перевершують багатьох здорових своїм інтелектом і аналітичними здібностями.

Крім того, серед колишніх правоохоронців та військовослужбовців, в силу різних обставин, що стали людьми з обмеженими можливостями, є бажаючі повернутися в професію і бути потрібними. На жаль, наше суспільство недооцінює людей з обмеженими здібностями.

В оновленому приміщенні обласного Главку ми передбачили приміщення і спеціально обладнані робочі місця для наших нових громадських помічників. Їх завданням буде збір і отримання інформації з відкритих зовнішніх джерел, в тому числі інтернет-ресурсами, обробка та передача нам матеріалів для перевірки. Звичайно, кількість задіяних буде – обмежена.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.