Купівля апаратів ШВЛ – гроші на вітер: Тищук назвав єдиний спосіб зупинити інфікованість на рівні 70%

Налякана загрозою лікуватися в тих же вітчизняних лікарнях, що і прості смертні, українська верхівка – «багаті буратіни» та їх оточення кинулися купувати лікарням цілими партіями апарати штучної вентиляції легенів. Праворуч безумовно необхідне для підтримки надважких і безнадійних хворих. Але це, звичайно ж, вірус не зупинить. Більш того, якщо не зупинити поширення вірусу, то не вистачить будь-якого доступного кількості апаратів і адекватного персоналу для приведення їх у дію, кисню, палат і так далі. Про це у своєму блозі пише блогер і юрист Юрій Тищук.

Він зазначає, по-справжньому, в першу чергу, необхідними заходами є карантин, і максимальні охоплення всіх, хто хоч якось контактував з носіями вірусу тестуванням за допомогою полsмеразного ланцюгового тесту для виявлення інфікованих в тому числі і в доклінічній стадії, що дозволяє зупинити розвиток епідемії. Якщо в якомусь стотисячний місті досі немає інфікованих і почати тестувати усіх новоприбулих з ізоляцією інфікованих, то апарати ШВЛ не знадобляться, а якщо не тестувати, то коли в місто потрапить вірус – апаратів ШВЛ не вистачить, скільки б їх не було.

За словами Тbщука, вже є попередні дані, що інфікованість очікується на рівні 70%. 1%-5% будуть важких. В стотисячний райцентрі для них не буде ні апаратів ШВЛ, ні місця, ні персоналу. За ці ж гроші можна, хоч організаційно важко, але тотально перевіряти прибулих, розшукувати і перевіряти контактних і ізолюючи їх не допустити поширення вірусу. Якщо це зробити негайно – вистачить і кілька апаратів для «останньої надії». Саме такий акцент робили в Китаї і Південній Кореї.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh