Новини з Австрії

В Австрії коронавірус знижує рівень злочинності на вулиці, але переміщує її в мережу

Важкі часи настали для грабіжників і злодіїв. Причиною цього є збільшення присутності поліції і той факт, що громадяни перебувають удома із-за обмежень на вихід.

Надзвичайний стан в країні також робить істотний вплив на розвиток злочинності: протягом двох тижнів (до 22 березня) кількість злочинів різко скоротилося — на 6300 випадків. Це скоротило загальну злочинність на неймовірні 44 відсотки порівняно з попереднім роком, тобто майже вдвічі.

Звичайно ж це не тренд, а теперішня ситуація. І це легко пояснити. Ну вулиці стало явно більше поліції, в тому числі з-за «короновирусных ідіотів», так і більшість людей вдома, а багато магазинів закриті. Вісь чому майже немає крадіжок та пограбувань.

З іншого боку, коронавірусна кризу все більше переміщує злочинність в Інтернет. Шахрайство з захисними масками, тестами, дезінфекційними засобами і новим адаптованим трюком з «коронавірусним онуком» (це коли злочинці телефонують літнім людям і розповідають, що їх нібито заражень онук чи племінник знаходиться в лікарні і гостро потребує грошей) посилюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh