Новини з Австрії

В Австрії коронавірус знижує рівень злочинності на вулиці, але переміщує її в мережу

Важкі часи настали для грабіжників і злодіїв. Причиною цього є збільшення присутності поліції і той факт, що громадяни перебувають удома із-за обмежень на вихід.

Надзвичайний стан в країні також робить істотний вплив на розвиток злочинності: протягом двох тижнів (до 22 березня) кількість злочинів різко скоротилося — на 6300 випадків. Це скоротило загальну злочинність на неймовірні 44 відсотки порівняно з попереднім роком, тобто майже вдвічі.

Звичайно ж це не тренд, а теперішня ситуація. І це легко пояснити. Ну вулиці стало явно більше поліції, в тому числі з-за «короновирусных ідіотів», так і більшість людей вдома, а багато магазинів закриті. Вісь чому майже немає крадіжок та пограбувань.

З іншого боку, коронавірусна кризу все більше переміщує злочинність в Інтернет. Шахрайство з захисними масками, тестами, дезінфекційними засобами і новим адаптованим трюком з «коронавірусним онуком» (це коли злочинці телефонують літнім людям і розповідають, що їх нібито заражень онук чи племінник знаходиться в лікарні і гостро потребує грошей) посилюється.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України