Ветеран АТО: зате, як звучить – підготовка VIP-палат для держслужбовців при правлячої партії під назвою «Слуга народу»

Новину про підготовку в ряді київських клініках цілих VIP -відділень на випадок масового спалаху коронавіруса в Україні – це не новий зашквар влади, це просто така чергова жарт історії, адже варто тільки вдуматися – підготовка VIP-палат для держслужбовців при правлячої партії під назвою «Слуга народу». Звучить просто суперськи. Про це у своєму блозі пише блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас.

Він зазначає, також дивує не гидота тих, хто сьогодні при владі, їм давно наплювати на українців, їх цікавить тільки власне фінансове надбання і немає ніякого почуття патріотизму і любові до тієї землі, де вони заробляють. Дивує феноменальна сліпота того самого народу, який як завжди пограбований і обдурений спостерігає за своїми «слугами» в хрестики і без трусів, і на елітних «Мерседесах» – і все одне продовжує голосити «віримо, молимося, щастя-здоров’я».

Валерій Прозапас підкреслює, тому справа далеко не в палатах-машинах, а в тотальному лицемірстві одних і якоїсь дикої дурість інших, тією випадок, коли відразу не розбереш, хто гірше – ті, хто обманює, або ті, кого обманюють?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh