Авторські статті

Ветеран АТО: зате, як звучить – підготовка VIP-палат для держслужбовців при правлячої партії під назвою «Слуга народу»

Новину про підготовку в ряді київських клініках цілих VIP -відділень на випадок масового спалаху коронавіруса в Україні – це не новий зашквар влади, це просто така чергова жарт історії, адже варто тільки вдуматися – підготовка VIP-палат для держслужбовців при правлячої партії під назвою «Слуга народу». Звучить просто суперськи. Про це у своєму блозі пише блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас.

Він зазначає, також дивує не гидота тих, хто сьогодні при владі, їм давно наплювати на українців, їх цікавить тільки власне фінансове надбання і немає ніякого почуття патріотизму і любові до тієї землі, де вони заробляють. Дивує феноменальна сліпота того самого народу, який як завжди пограбований і обдурений спостерігає за своїми «слугами» в хрестики і без трусів, і на елітних «Мерседесах» – і все одне продовжує голосити «віримо, молимося, щастя-здоров’я».

Валерій Прозапас підкреслює, тому справа далеко не в палатах-машинах, а в тотальному лицемірстві одних і якоїсь дикої дурість інших, тією випадок, коли відразу не розбереш, хто гірше – ті, хто обманює, або ті, кого обманюють?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України