У Великобританії лікарня може усунути респіратор з хворого малюка попри спротив батьків

Батьки дворічного Альфі розчавлені вироком Верховного суду Великої Британії.

Верховний Суд Великої Британії оголосив у вівторок 20 лютого 2018 р., що лікарня може усунути респіратор, який підтримує життя малюка, попри спротив батьків. Лікарня заявляє, що було би «небажаним, несправедливим і негуманним» залишити можливість дихати для цього 21-місячного хлопчика.

Альфі Еванс, син Томаса Еванса і Кейт Джеймс, хворіє на невідому хворобу. Він у комі й має судоми, але реагує, коли батьки з ним спілкуються.

Томасу 21 рік, Кейт — 20. «Мій син має два роки і дістав смертну кару», — сказав Томас Еванс, почувши вирок суду. «Його хочуть убити в п’ятницю й навіть не дозволять забрати його додому».

Лікарня боролася за можливість відключення пацієнта від дихальної апаратури, попри те, що батьки хотіли перевезти сина приватною машиною «швидкої» до лікарні Дитятка Ісуса у Римі.

— Це ще не кінець, — сказав після оголошення вироку Томас Еванс. — Я не здаюся. Мій син не здається. Ніхто — і я повторюю, ніхто — в цій країні не забере у мене мого хлопчика. Ніхто!

Батьки Альфі навіть створили у Фейсбуку групу під назвою «Армія Альфі», яка постійно інформує про ситуацію. Там викладено фото і відео Альфі, який позитивно реагує на те, що батьки його торкаються, розплющує очі, смокче соску і потягується.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh