Техно

В США в нічному небі побачили Нібіру

Планету X покликану влаштувати на Землі Армагеддон, яка випромінювала дивне сяйво, помітили одночасно в Нью-Мексико і Сан-Дієго.

В останні роки експерти з усього світу все частіше обговорюють загрозу таємничої Нібіру, яка, згідно з прогнозами древніх шумерів, повинна знищити Землю вже найближчим часом. Дослідники сходяться на думці, що розплата «Зірки Смерті» і Армагеддон неминуче відбудуться, однак стверджувати, коли саме це станеться, ніхто не береться. Разом з тім Планету X помічають все частіше в різних куточках Землі. Експерти спираються на свідчення очевидців, які бачили Нібіру своїми очима, стверджуючи, що кінець світу вже близький. Черговий доказ майбутнього Армагедону знайшли в США.

«Сияние Звезды Смерти»: В США в ночном небе рассмотрели Нибиру

Зокрема, у нічному американському небі днями, за твердженнями уфологів, розглянули світиться Нібіру, яку оточувало таємниче сяйво. Світіння було помітно як вночі, так і вдень. Його могли спостерігати в південній частині США. Зокрема, «Зірку Смерті» помітили жителі Нью-Мексико і Сан-Дієго. Американці у тієї ж годину поділилися побаченим в соціальних мережах і показали фотографії, на яких було відображено сяйво Нібіру. Дослідники вивчили представлені фото і припустили, що на них дійсно може бути зображена Планета X. Експерти помітили ряд ознак, які демонструють схожість представлених об’єктів з ранніми фото Нібіру.

«Сияние Звезды Смерти»: В США в ночном небе рассмотрели Нибиру

Нагадаємо, що раніше конспірологи передбачали Армагеддон на 16 грудня. «Зірка Смерті», всупереч твердженням деяких дослідників, не знищила Землю в цей день, однак аномальна активність по всьму світу була помічена. Зокрема, схід Нібіру був зафіксований в Чехії і Британії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України